TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç S

Agustus hariç hepsini kov, yerine yenilerini koy artık kan tazele. Senelerdir finalde cins cins maçlarla gidiyor şampiyonluk bu kadar kepazelik yaşanıyorsa daha ne diyelim biz her maç aynı şey 3 atak arka arkaya hatalı yürüme yapmadan bir hata yapmadan maç geçmiyor izlerken her an hangisi saçma bir hata yapacak da top karşıya geçecek diyorum hiç de belli olmuyor kimin yapacağı çünkü hepsi birbiriyle yarışıyor top vermek için. senelerdir aynı kişiler aynı hüsran kov hepsini yine en kötü ikinci olursun bu ligde. Nefret ediyorum bayan basketbol takımımızdan bugün kazansalar da nefret edecektim hep aynı hatalar hep yerinde saymak senelerdir ben bayan basketbol maçlarında aynı şeyleri izliyorum yazıklar olsun.

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 91-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | Maç S

Laubalilik her bransta en buyuk eksikligimiz. Su macta ortaya konmus bir emek yok. Mucadele hirs yok. Teslimiyetcilik ,kabullenmislik var. Bu hemen hemen her bransta ve her takima karsi yaptigimiz bir sey. Sebebi de bastakiler. Hirs asilayamiyorlar asagi dogru. Bir soz de antrenore. Iki antrenor de bence oldukca kotuydu ama bizimkisi tam etkisiz eleman. Basketbol finali oynayan iki takimin ikisinin de bu kadar kotu antrenorleri olmasi saka gibi.

dünyada şidiye dek bi maçta attıgı 80 sayının 28 ini faulden atan başka bi takım varmı acaba..! ondan sonra türkiye bizi sevmiyor dior aziz denen şerefsiz.sen olsan seni severmisin..?

Cevap: TKBL Play-Off Final 4.Maç | Fenerbahçe 89-86 Galatasaray MP | 17 Nisan | 5.Çey

dünyanın başka hiç bi takımı bugünkü maçı böyle fb ye vermezdi.... böyle şey olmaz

Neyse buna da şükür,birkaç sene önce küme düşmüştü bu takım.Seneye alırız inşallah şampiyonluğu.

94 üye 145 konuk hadi kendi çöplüğünüze

Bir de bu Gülşah kimdir Allah aşkına ya.Bu kızı nasıl almışki bizim takım.Yararı yok sırf zarar.

Zaten hayat yeterince can sıkıcı bir de her alanda Galatasaray çilesi çekiyoruz, lan resmen ..... oğlanı olduk Fenerliler'e her alanda. Sidik yarışı olsa bile tokatlarlar bizi yeter artık ne olacaksa olsun sonu gelsin bu rezaletlerin

Ulan sanki sezon öncesinde Adnan Polat her branşta bunlara yeniileceğimizin sözünü vermiş gibi bu kadarda olmaz yahu

Laubalilik her bransta en buyuk eksikligimiz. Su macta ortaya konmus bir emek yok. Mucadele hirs yok. Teslimiyetcilik ,kabullenmislik var. Bu hemen hemen her bransta ve her takima karsi yaptigimiz bir sey. Sebebi de bastakiler. Hirs asilayamiyorlar asagi dogru. Bir soz de antrenore. Iki antrenor de bence oldukca kotuydu ama bizimkisi tam etkisiz eleman. Basketbol finali oynayan iki takimin ikisinin de bu kadar kotu antrenorleri olmasi saka gibi.

Mücadele hırs yok mu? Hepsi son damlasına kadar oynadı, Fowles sakat sakat oynadı neyden bahsediyorsun sen?Bırak sen bu işi.

Uzatmalar'da sadece 4 Sayı atabildiler FB.12 Sayıları ise sadece serbest atışlardan.Yazık vallaha.

Son topta suç fowlesın değil o topu o kadar yüksekten atan gülşah isimli basketbol katilinindir

Çalınan 10 faulün 6'sı haksızdı, ben böyle şerefsizlik görmedim. Hakkımız yendi Adnan Polat otursun ancak.

neyse buca kaybetti kasımpaşa sivas berabere kaldı.. buan sevinmek lazım

Agustus hariç hepsini kov, yerine yenilerini koy artık kan tazele. Senelerdir finalde cins cins maçlarla gidiyor şampiyonluk bu kadar kepazelik yaşanıyorsa daha ne diyelim biz her maç aynı şey 3 atak arka arkaya hatalı yürüme yapmadan bir hata yapmadan maç geçmiyor izlerken her an hangisi saçma bir hata yapacak da top karşıya geçecek diyorum hiç de belli olmuyor kimin yapacağı çünkü hepsi birbiriyle yarışıyor top vermek için. senelerdir aynı kişiler aynı hüsran kov hepsini yine en kötü ikinci olursun bu ligde. Nefret ediyorum bayan basketbol takımımızdan bugün kazansalar da nefret edecektim hep aynı hatalar hep yerinde saymak senelerdir ben bayan basketbol maçlarında aynı şeyleri izliyorum yazıklar olsun.

Augustus hariç hepsini kov mu :eek: Tabii yahu Gintare diye bir pivot varmış felaket oyuncuymuş her aldığı topu bitiriyormuş. Kov gitsin Fowles'ı değil mi ?

Üst Alt