Tobias Heintz Kasımpaşa'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tobias Heintz Kasımpaşa'da!

Ligin ilk yarısında yabancı futbolcularıyla dikkat çeken Kasımpaşa, Norveç'li orta saha Tobias Heintz'i transfer etti.

tobias-heintz-kasimpasada.jpg

Beşiktaş'ın UEFA Kupası rakiplerinden Sarpsborg'da top koşturan ve siyah-beyazlı takımın filelerini havalandıran 20 yaşındaki milli futbolcunun Kasımpaşa kulübü ile 3 yıllık anlaşma sağladığı belirlendi.

Norveç Ümit Milli Takımı'nın da oynayan ve özellikle bu sezon UEFA kupası maçlarında gösterdiği performansla dikkat çeken Heintz'in Kasımpaşa'ya transferi Norveç medyasında önemli yer buldu.

Habernediyor.com

yine bi topcuyu turk takimlarinin macinda izleyip iyi diyip almislar mi aceba

nerelerdesin ahbap..

olaylardan haberin var mı ? serdar aziz serbest kalıyor

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil illaki, beni banlayan adam Fatih terimi savunduğum için banladı bu fenerli değilde kim fenerli?

forumda fenerli adminler ali yüceli banlamış.

şuan forumda anti-terimciler ile terimciler kapışıyor fenaaaa

Ben Mehmet Akif Yüksel, yaklaşık 4 5 yıldır bu foruma üyeyim kimseyle bir sıkınıtım olmadı, ne zaman ki Terimi savundum bir tane admin tarafindan 3 yil ban yedim, 3 yildir ne lan karaktersiz babanın çiftliği gibi hakaret etmek hoş değil,

Terim Galatasaray için çok değildir, Adamın Galatasaraya verdiğini hiç kimse vermemiştir illa ki bu adam bedavaya çalışacak değil parasınıda aldı. Ben severim savunurum ve ne zaman ki geldi Galatasaraya o zaman şampiyon olduk.. Galatasarayi şampiyon adama gelip buradan hakaret etmek neyin kafası arkadaş? Ben 30 yaşındayım sıkı bir Galatasarayliyim ve hergün de bu siteye girer yorumu yaparım benim gibi adamı banlamak fenerlilk kafası değilde nedir? Ayip ayip utan o beni banlayan arkadaş..Eğer sene fenerli değilsen ben birşey bilmiyorum..

Üst Alt