Tolga Ciğerci'nin Sözleşmesi Fesh Edildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Ciğerci'nin Sözleşmesi Fesh Edildi!

Kesin bir takımla anlaşmıştır ama yine de helal olsun.
O tarık çamdal denen karaktersizin gittiği gün küfürden ilk defa ceza alacağım o gün yönetim (özelikle Musap) küfürü serbest bırakmasa.

Transfer sezonu bitmeden bir takımla anlaşabilmek için bonservis niyetine yıllık ücretini bırakmış olabilir

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ihtimaldir . Ama diger yandan bu ucreti alamaz ki hic bir yerden

Tek akla mantikli gelen olasilik , burada oynamadan 1 sene kalarak alacagi paradan sonra kulupsuz kalmasi muhtemeldi

Yasi ilerlemeden ve iyice paslanmadan , daha dusuk ucrete de olsa , daha uzun bir kontrat kapmis olabilir

75 bin ediyor renktaslar

tN1f2Gz.png

Ihtimaldir . Ama diger yandan bu ucreti alamaz ki hic bir yerden

Tek akla mantikli gelen olasilik , burada oynamadan 1 sene kalarak alacagi paradan sonra kulupsuz kalmasi muhtemeldi

Yasi ilerlemeden ve iyice paslanmadan , daha dusuk ucrete de olsa , daha uzun bir kontrat kapmis olabilir
Ben de aynısını söyleyecektim.
Tarık gibi kenarda yatıp paslanmak yerine top oynamak istemiş olabilir

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tolga Cigerci´ye tesekkür etmek lazim. Silah zoru ile yapilmis olsa ilk olarak Tarik paketlenirdi. Tolga´nin bu parayi ömründe bir daha görmesi zor. O yüzden asiri karakterli bir davranisa benziyor kagit üstünde.

Bu aciklama bana inandirici gelmedi, 2 milyondan sadece 75bini kabul ettigi hic kimseye inandirici gelmiyordur + birakmasa bile 1 sezon top oynamayarak kendi kaybederdi

Inandirici gelip gelmemesi bir seyi degistirmez

KAP’a aciklanan rakam resmidir ver gercektir

Tesekkurler Tolga demek bu kadar zor olmamali

Hakan Balta, Selcuk Inan, Tarik Camdal, Sofiane Feghouli gibi pek coklari kalip somurmeyi secti

Bosuna helal olsun cekmeyin parasini alip gidiyordur belki hepisuni degil ama en kötü ihtimal yarisini almistir. Büyük ihtimal alman bir takimla anlasmistir onlarda ancak net 1 milyon kazanacakti 2 milyona feda etmemek icin bizim yönetim üstünü tamamlamistir. FFP icin böyle yapulmistir.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Helal olsun Tolga şu hareketinle hep iyi hatırlanacaksın. Karakterli adammışsın Tarık gibi gevşek değilmişsin yolun açık olsun.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonunun Tarık gibi olmasını istememiştie muhtemelen. Kadroya giremeyecekti ve 1 sene yatsaydı kulüp bulmakta da zorlanacaktı. Şimdi bonservisi elinde istediği yere gidebilir. Yine de beklenmedik bir hareket.

Bonservisi elinde olduğu için 1 milyon euro imza parası alır. 1 de yıllık alsa o parayı yine kazanıyor zaten bu sene.

Yine de kabul ettiği için teşekkürler.

Üst Alt