Tolga Zengin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolga Zengin

Cevap: Tolga Zengin

Gerçekten iyi kaleci. Dün babamla maçı seyrederken babam dedi: Oğlum bu Tolga, Volkan'dan daha iyi kaleci. Ayrıca efendi birine benziyor. Neden oynatmıyorlar Milli'de... Dedim ki baba, Volkan, Oğuz abisi sayesinde torpilli. O varken kimseye kolay kolay şans vermezler!

Küçülmeyin yahu şu basit olaylarda. Volkan, Türkiye'de açık ara bir numara yerli kalecilerde.

Volkan iyi bir kaleci (beyinsiz ve ezik,ama iyi kaleci). Ama en büyük handikapi ezik ve ezikce davranmasi. Sirf bu sebebden dolayi bir cogu macdan dangalak isler yapiyor, adam iyi kaleci ama hep provökatörlük pesinde.

Tolga'da Volkana nazaran bir olgunluk görüyorum.

Öyle yada böyle Türkiye olarak daha fazla iyi kalecilere ihtiyacimiz var.

Son 2 Avrupa Kupası performansı ile Onur formayı nasıl alacak merak ediyorum.Trabzon çok şanslı Şenol Güneş e yakışır iki iyi kalecileri var :)

Volkan'dan baska bir kaleci yoktur milli takımın kalesinde diyenlere iyi bir cevaptır TOLGA ZENGİN..

Bu arada volkan'ı Real Madrid - Barça kalelerinde düşünenler var .. Bilin bakalım kim bunlar .. :D

Kaleci falan değildi Tolga eskiden. Barajın kapattığı yerde durup frikik yiyecek kadar dandikti. Ama kendisini acaip geliştirmiş. ŞL 'de iyi piyasa yapabilir ve milli takımda da arada bir oynaması lazım.

Ulan TS Onur'un sakatlanmasimi gerekiyordu bu cocugu oynatmak icin ? adami hic begenmediler gittiler Jefferson'lari Sylavari oynattilar. Gül gibi kaleciniz var lan.. 10 Milyon rahat eder Tolga.

Volkan iyi diyenlere, ulen Volkan adam olana kadar nasil goller yedi biz biliriz. Güldürmeyin insani. Tolga Banko oynamali milli takimda. Torpilli evlat oynuyor ama herzaman.

Volkan da Tolga da üst düzey kaleciler. Sinan da üst düzey kaleci olmaya aday bir isim.

Milli takımın kalesi emin ellerde daha uzun yıllar.

Fakat savunma? :) Serdar Aziz'den başka gelecek vaadeden bir isim yok.

Arda'dan çok güzel bir gol yemişti zamanında. Şenol Güneş'in de katkılarıyla kendini çok geliştirdi.

Üst Alt