Tolgay Arslan: "Rakip olarak Real Madrid falan güzel olur" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tolgay Arslan: "Rakip olarak Real Madrid falan güzel olur"

yalnız bu elemana üzüldüm.. kerata birde sözleşme uzattı..

ulan maç kopmuş ama şenol seni son 5 dk kala alıyor...

İnsan biraz olsun bozulur yani.. hele sahadaki adamların yürüdüğünü görünce iyice sinir olur neyse..

yalnız bu elemana üzüldüm.. kerata birde sözleşme uzattı..

ulan maç kopmuş ama şenol seni son 5 dk kala alıyor...

İnsan biraz olsun bozulur yani.. hele sahadaki adamların yürüdüğünü görünce iyice sinir olur neyse..
sözlesmesini tamamlarsa 6.5 sene besiktas'ta top kosturup hayatinda baska takimda kazanamayacagi paralari kazanmis olacak. sisirilmis yerli oyuncular daha bizim büyük takimlarin 11'ine bile giremiyor, girse bile yokluktan giriyor caner gibi. hic umrunda oldugunu sanmiyorum. alper potuk gibi 2022'ye kadar sözlesmesi var, oynasa da oynamasa da parasi garanti.

sözlesmesini tamamlarsa 6.5 sene besiktas'ta top kosturup hayatinda baska takimda kazanamayacagi paralari kazanmis olacak. sisirilmis yerli oyuncular daha bizim büyük takimlarin 11'ine bile giremiyor, girse bile yokluktan giriyor caner gibi. hic umrunda oldugunu sanmiyorum. alper potuk gibi 2022'ye kadar sözlesmesi var, oynasa da oynamasa da parasi garanti.

aslında bakarsan,

haklısın :hat:

ne tür bi salak bu gercekten?az bekle seyret bi durumu.fatih terim gelmiş tuttugun takıma,sen pok varmış gibi gidip 5 senelik sözleşme yapıyosun.

Üst Alt