Tom Holland, Uncharted Filmi İçin Hazırlıklara Başladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tom Holland, Uncharted Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

Yapan kişi en son King Kong filimini çeken kişi Jordan Vogt-Roberts...orada bile ne kadar büyük bir Metal Gear Solid hayranı olduğunu görürsün eğer oyunları biraz tanıyorsan....mesela o adadan kaçmak için tamir ettikleri Deniz uçağının ismi Grey Fox( kendisinin favori MGS karakteri)....

birde böyle küçük Easter Egg'ler var filimde...unutmadan Hideo Kojima'da yardım ediyor kendisine...yani filim emin ellerde...
995e775c286d1505ed473d5c4cc71b3f.jpg

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Mgsye hayran olmayan varsa ne diyeyim. Yinede karsiyim yav oyunlar genelde film olmuyor filmler genelde oyun olmuyor. Bakalim nasil bisey cikacak ama indiana jones gibi bisey cikacak diye korkuyorum.

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mgsye hayran olmayan varsa ne diyeyim. Yinede karsiyim yav oyunlar genelde film olmuyor filmler genelde oyun olmuyor. Bakalim nasil bisey cikacak ama indiana jones gibi bisey cikacak diye korkuyorum.

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
haklısın sadece ben en çok Oyundan ve MGS dünyasından anlamayan birisi çevirse o zaman korkardım...bir röportajında kendisi için ne kadar önemli bir proje olduğu ve Kojimanın eğer projeye dair olmazsa hayatta yapmazdım diyordu...yani öyle indiana jones olacak diye korkmaya gerek yok...bence bu sefer olacak galiba

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Üst Alt