# Tomas Rosicky ve Cristian Daniel Ledesma - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Rosicky ve Cristian Daniel Ledesma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cristian Ledesma ve Rosicky Galatasaray'da !

Ledesma her türlü katkı sağlar, yılın transferi olur. Rosicky de ise tek sorun sakatlık. Geçen sezonu normal geçirdi, çoğu maçta 90 dakika oynamadı ama olsun.

Ne olur ne olmaz yanlış anons olmasın indirdim sabitten resmi açıklarlarsa sabitleriz.

Elano gidiyor anlaşılan.

İkisi de çok etkileyici isimler, özellikle Ledesma'nın transferi şaşırtıcı. Lazio geçen sezon arıza çıkarmasaydı şimdi muhtemelen Pandev'le birlikte İnter formasını terletiyor olurdu. Rosicky'de sakatlığı nedeniyle bir soru işaretleri var ama eğer başı bir daha böyle büyük bir derde girmezse gerçekten Galatasarayımız'a çok büyük hizmetler verebileceğini düşünüyorum. Takımda bir maestro eksikliği olduğu açıktı. Sonu aynı olacak diye bir kaide yok ama Hagi ve Kewell da gelirken bu soru işaretleriyle gelmişlerdi sonuçta, başka türlü gelmeleri imkansızdı. Sonuç olarak Cana-Ledesma-Rosicky üçlüsü sadece Türkiye Ligi için değil Avrupa Ligi için de üst düzey bir orta saha diye düşünüyorum. Son olara yanlış anons falan olmamasını, scoutGS'nin bundan önceki habelerde olduğu gibi bu isimlerde de haklı çıkmasını umuyorum.

Abi,

Sakatlık, ceza vs. olmasa çıkacağımız kadroya bak,

-------------Lorik Cana--------------

-----Rosicky---------Ledesma--------

--Pablo Pino-------------Arda Turan--

------------Milan Baros---------------

İşte transferler budur yaa ! Ledesma tam aradğımız adam orta sahaya ! Rosicky nin gelişide Elano nun gidişidir... Rosicky eğer sakatlığından kurtulduysa varyaaa tozu dumana katar arkadaş ! :D

Abi,

Sakatlık, ceza vs. olmasa çıkacağımız kadroya bak,

-------------Lorik Cana--------------

-----Rosicky---------Ledesma--------

--Pablo Pino-------------Arda Turan--

------------Milan Baros---------------

onların arkasına sabri,servet,aykut u yazmayı unuttun ama böyle çok iyi görünüyor:D

Kewell-Rosicky-Baros şu üçgene bakar mısınız ya?Dün Rosicky diye diye getirttim sonunda:p

Elano yetenksizinin gittiğine mi sevineyim, hayranı olduğum Rosicky'nin alnışına mı sevineyim, ortasahada sazı ele alacak Ledesma'nın geldiğine mi sevineyim, dumurlar içerisindeyim şu an.

Kod:
ledesma gelmez inter´e 15 milyon euro fiyat çekmişlerdi 30 mustafa sarp eder bu adam.

Diyor Fenerliler arkadaşlar Hayırlı olsun takımımıza Galatasaray SK ayarında topcular aldılar tebrikler

Beyler, her ne olursa olsun biz kaç yıldır orta saha ve defansif zaafiyetler yüzünden çok kalecinin başını yedik. Demek istediğim, hataları elbette vardı. Ancak, Buffon gelse isyan ettirebilirdik. O derece.

Eğer kadron iyiyse zaten, kalecin ortalama olması yeterlidir.

Yabancı hakkımız kalmadı. Yedek bir yabancı kaleci transferide olmaz.

Aykut/Ufuk

Sabri

Neill

Servet/Gökhan/Ali Turan

Hakan Balta

Lorik Cana

Ledesma

Rosicky

Pino / Kewell / Serdar Özkan

Arda Turan

Milan Baros / Kewell / Battal

Gayet yeterlidir.

Rosicky gelmese bile ledesma-cana-elano üçlüsü gayet mükemmel olurdu. Neyse bekleyelim bence biraz daha, aklıma yatmıyor bu transferler:( Umarım gerçektir...

Yalnız Adnan Polat 1 tane orta sahaya iyi oyuncu ve 2 gelecek vaadeden oyuncu alacağız demişti. Bu adamaların ikisi de olmaz gibi geliyo bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt