GSC Scout - # Tomas Soucek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Doğum tarihi : 27.02.1995
Mevki : Ön libero
Boy : 1.92
Takım : Slavia Prag
Sözleşme Sonu : 30.06.2021

İlk izlenim olarak yeni Fellaini diyebiliriz bu herife , ön libero olarak piyasaya çıkmasına rağmen gol ve asist yönü çok kuvvetli, çok istediğimiz Tetteh'den daha fazla skor üretmiş Çek liginde. Bu yıl toplamda 49 maçta 18 gol 9 asisti var.

Bazı maçlarda stoper olarak da kullanılmış, sağ ayaklı ve çalışkan bir orta saha. Üstüne top kullanımı ve top sürme yönü de fena değil. Çeklerin Frenkie De Jong'u benzetmesi yapılabilir. Tabii De Jong kadar çevik ya da iyi bir pasör değil, yaşı genç olduğu için pas yönü gelişebilir.

Geçenlerde Fenerin istediği haberleri vardı, bonservis bedeli ne olur bilmem ama bizim alma şansımız daha fazla onlar ilgilenebiliyorsa.

Adettendir video da koyalım.

Son düzenleme:
Doğum tarihi : 27.02.1995
Mevki : Ön libero
Boy : 1.92
Takım : Slavia Prag
Sözleşme Sonu : 30.06.2021

İlk izlenim olarak yeni Fellaini diyebiliriz bu herife , ön libero olarak piyasaya çıkmasına rağmen gol ve asist yönü çok kuvvetli, çok istediğimiz Tetteh'den daha fazla skor üretmiş Çek liginde. Bu yıl toplamda 49 maçta 18 gol 9 asisti var.

Bazı maçlarda stoper olarak da kullanılmış, sağ ayaklı ve çalışkan bir orta saha. Üstüne top kullanımı ve top sürme yönü de fena değil. Çeklerin Frenkie De Jong'u benzetmesi yapılabilir. Tabii De Jong kadar çevik ya da iyi bir pasör değil, yaşı genç olduğu için pas yönü gelişebilir.

Geçenlerde Fenerin istediği haberleri vardı, bonservis bedeli ne olur bilmem ama bizim alma şansımız daha fazla onlar ilgilenebiliyorsa.

Adettendir video da koyalım.

Bu nasil bir video abi yaw
Nasil goller 3 4 tanesini beleşe atmis

Bu tür adamların düzgün videosu olmuyor ülke dışına çıkmadıkları için.

Gol konusunda zaten artısı fiziği ve rakip ceza sahasına koşularıyla ilişkili,öyle spektaküler bir oyuncu değil, görev adamı. Kafa toplarında ekstra iyi ama.

Michael Krmencik - Oyuncu profili 18/19

Aynı şey şu adamda başıma geldi.Merak ettim videolarına bakayım dedim doğru düzgün video bulamamıştım.İnanılmaz istatistiği var oysa

Yanında dribbling yeteneği olan bir box to box olsa orta sahamıza büyük güç katardı, Slavia Prag beklediği satışı da yapamadığı için zorunlu opsiyonla alınabilirdi.

Üstüne aldığımızın fazlasına da satardık.

Yanında dribbling yeteneği olan bir box to box olsa orta sahamıza büyük güç katardı, Slavia Prag beklediği satışı da yapamadığı için zorunlu opsiyonla alınabilirdi.
En yüksek fiyata sattiklari oyuncu Necid. 10 sene önce CSKA'ya 4.5 milyona satmislar. Transfer piyasasinda cok söz sahibi olan bir kulüp degil. 6-7 civarina alinabilir gibi duruyor.

Bilmiyorum da iki haneye satamadılar 10 kağıt falan istiyorlardı.
Transfermarkt'a göre 5 yil sözlesme uzatmis. Bana ilginc geldi acikcasi. Bonservisinden 1-2M fazla alabilmek icin yapmis olabilirler. Oyuncu kulübü belli ki cok seviyor. Slavia parayi görünce kesin satar ama Köln ve Bremen ilgilenmesine ragmen taraftarlari 10 milyon falan veremeyiz demis.

Kaldi ki Bremen bu sene 10 milyon eksiyle basladi döneme ve Augsburglu Gregoritsch'le ciddi sekilde ilgilenmelerine ragmen henüz alamadilar. Veremiyorlar o kadar parayi. Köln ise 3.5 milyon euroya baska bir ön libero aldi.

ŞL ilk haftasında en çok kafa topu kazanan oyuncu olmuş, Inter orta sahasını uzun süre iyi kitledi ancak yedikleri golden önce faulu yapıp kart görmesi ne kadar doğruydu tartışılır ki golü yediler.

Slavia istediği paraları bulamadı Soucek için, ŞL grupları da kendini gösterebilmesi için bayağı zor.

Üst Alt