Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

tomasf.jpg

hürmette kusur etmemek lazım

saygılar abi

Futbolcu olmasa banko rock yıldızı olurdu bu tiple.Çalmayı bilmese bile bu tiple tutardı.

Hayirli olsun. Önemli olan Galatasarayimiza verecegi katkidir. Hosgeldin Tomas Ujfalusi.

gercek bır barbar adamım tam bır kırık tam ıhtıyacımız olan kısılık hayırlı olsun...

Kondisyon durumuna bağlı olarak çok iyi bir oyuncu, servetin yanında Popescu gibi kalır

Kondisyon durumuna bağlı olarak çok iyi bir oyuncu, servetin yanında Popescu gibi kalır

Bize bir Popescu ve yanında da Bülent Korkmaz gibi kalacak bir adam lazım oysa ki...

Düşünüyorum da Bülent Popescu ikilisi Barcelona'da ki Puyol - Pique ikilisini hatırlatıyor bana.

Michal Petrak (Sport)-Çek Cumhuriyeti

En akıllı Çek oyuncu

TOMASUjfalusi, Çek Cumhuriyeti'nin yetiştirdiği en akıllı oyuncudur diyebilirim. 2000 yılında Fiorentina'ya transfer olduğunda Sigma Olomouc'un o dönemki sportif direktörü Jiri Kubicek, "Onun için burada özel bir çalışma odasını boş bırakacağım. Çünkü Tomas'ın bir gün bu kulübe ya sportif direktör ya da teknik direktör olarak döneceğine eminim" demişti. 2009'da yaşanan içki ve kadın skandallarına tüm takımla birlikte karışınca Çek Milli Takımı'nı bırakmıştı. Buz hokeyi tutkusundan hiç vazgeçmedi. Zaman zaman ülkesine geldiğinde gösteri maçlarında kaleye geçip buz hokeyi oynuyor. Sonuç olarak Ujfalusi'nin kültürü, birçok yabancı dil bilmesi avantajıyla Türkiye'ye de çok kolay uyum sağlayacağını ve Galatasaray'a çok şey katacağını düşünüyorum.

Chema G Fuente (Mundo Deportivo)-İspanya

Tomas defansı toparlar!

ATLETİCO Madrid'in önemli oyuncularının bir bir Türkiye'ye gitmesi enteresan. Ama Tomas Ujfalusi'nin Galatasaray'a gitmesini Atletico açısından büyük kayıp olarak görüyorum. Ujfalusi için şunu söyleyebilirim. Ben böyle disiplinli bir futbolcu görmedim. Antrenman için tesislere en erken gelip en geç çıkan futbolcudur. Mutlaka ekstra antrenman yapar. Takım içerisinde herkes tarafından çok sevilir. Çok ciddi ve ters görünse de inanılmaz esprili, komiktir. Lionel Messi'ye yaptığı faulün ardından çok üzüldü ve üzerine o kadar çok gelindi ki, neredeyse İspanya'dan ayrılacaktı. Çok teknik, güçlü ve gittiği takımın defansında ciddi toparlanmayı sağlayacak bir futbolcu. Galatasaray'ın savunmasında ne çok şeyin onunla değiştiğini göreceksiniz.

Tomas Ujfalusi'nin G.Saray'a transferi eski takımı A. Madrid'in taraftarlarını üzdü. MARCA gazetesinin yaptığı, "Ujfalusi'nin satılmasını doğru buluyor musunuz?" anketine katılanların yüzde 65'i "Hayır" yanıtını verdi. İspanyol gazeteleri MARCA ve AS ise Çek oyuncunun transferiyle ilgili yorumlarında, "Atletico, Simao'nun ardından bir başka amblem oyunc u s u n u daha kaybetti. Ama kulüp iki oyuncusunun kariyerlerinin son anlaşmalarını yapmalarına imkan vererek doğru yaptı" ifadesini kullandı. İspanyol basını Ujfalusi'nin Atletico'da en yakın arkadaşının Beşiktaş forması giyen Simao olduğunu belirterek, "İstanbul'da sıkıntı çekmeyecek. Milli takımdan arkadaşı Baros da var" yorumunda bulundu

Bi askerlik nöbeti bide transfer nöbeti bitmez hayırlı sabahlar :D

Umarım bugün reyesi falan açıklarlar rüyamda gördüm 15 dakka önce :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt