Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tomas Ujfalusi resmen Galatasaray'da

iyide mevki aynı degil ki. onu gec ujfalusinin aldıgı para cok lamı cimi yok. vurdumduymaz mı degil mi gorucez.

mevkii ile alakası yok dediğimin :) tam olarak demek istediğim, elano dünya kupası için topa ayağını sokmazdı bi türlü oynatamadık adamı. ujfalusi saha içinde öyle birisi değil, maç ayırdığı felan görülmemiştir şuana kadar.bide burda aldığı paraya şaşırmış atletico taraftarı, az bulmuşlar baya :)

B_38c1aa565ffe773328267605ed9baad0.jpg

Nike'ın ürünü de güzelmiş, yakışmış yeni aslanımıza.

Umarım hayırlı olur. Ortalıkta dönen 2 milyon bonservis ve yıllık 2.2 gibi rakamlar var. Doğru ise sanki daha iyisi olurdu ama bekleyip göreceğiz... Fatih Terim'in bir bildiği olduğunu umuyorum...

2.2m euro fazla gibi ama reyese gidipde yönetim 2m euro verirse dengesizlik olur,demekki reyesde 3m euro gibi bir fiyata gelecek.artık kesenin ağzı açıldı azdır çoktur bakılmayacak.

ujfalusi bence bize yıllardır gereken bir oyuncu idi,tercih edilmesinin bana göre en büyük nedeni hırslı ve kazanmayı hedefleyen savaşçı bir oyuncu olmasıdır.sabrinin olduğu yerde rahatça oynar,terimin bence en büyük isteme noktası savaşçı olmasıdır,hatırlayın 2.dönemde de boer gelmişdi,ne savaşçılığı vardı nede azmi terim çok çekti ondan dolayısı ile biz bana göre filipescudan sonra en çirkef ve bir o kadar hırslı bir adam aldık,hemde tecrübeli bir adam.fenerde lugano çirkefliği ile yıllardır oynuyorsa ujfaluside oynar..

birde defans dediğin yumuşak olmamalı,rakip forvetler çekinmeli,ujfalusi tip olarakda farklı onuda kullanıyor..

hayırlı olsun..

Maca´nin anketi:

¿Acierta el Atlético vendiendo a Ujfalusi al Galatasaray?

Atletico´nun Ujfalusi´yi satmasini dogru buluyormusunuz?

Suan icin: %60,6 HAYIR

valla açıkçası verilen paraya bakmıyorum benim cebimen çıkmıyor ben gidip yine alırım formamı maçıma giderim, ürünleri alırım helal olsun para veriyorum iyi futbol istiyorum başarı istiyorum mutlu gururlu olmak istiyorum. 2m vermişler 2.5 vermişler açıkçası umrumda değil ben vermedim.

barnak arası terlikle imza attırdığımız tek ve son oyuncu olmasını diliyorum. hoşgeldin pampa.

Geçtiğimiz günlerde kendisiyle sportif direktör olarak sözleşme imzalanan Tulun, kendisine imza töreni düzenlenmemesine içerlemiş olacak; duruşlar falan kendisinin imza törenindeymiş gibi sanki

Bizimle dalga geciyor resmen, tatile geldim ben buraya diyor. Short giyseydi bide, zorla getirilmis gibi bir hali var. Hic gulmuyor nedense?

Frank de Boer 2 ?????

Ne alakası var Allah aşkına otelden geldi adam Dani Alves te öyle atmıştı imzayı.

Sanki çıkıp parmak arasıyla oynayacak maçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt