# Tomas Ujfalusi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tomas Ujfalusi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tomas Ujfalusi

ujfalusi eger gercekten gelecekse seneye su haber banko''galatasarayda idmana alkolle gelen oyuncu kim..az sonra...''cünkü servetle oynayan her adamın sonu alkol batagı.ikisi yan yana oynamaz.

Neill'ın daha üstün özellikleri vardı. Defansı toplayacak kişi değil, kesinlikle. Ağır, kontrolsuz hareketler , Neill'ı ikna etmeleri daha iyi.

Ujfalusi, en azından Avrupa kupalarına gidemediğimzi bir senede, bir sene sonra bu hedefi gerçekleştirmek için ideal bir transfer. Seneye Avrupa Ligi'ne hatta Şampiyonlar Ligi'ne kalınırsa çok daha iyi bir isim de alınacaktır. Şu an için iyi bir transfer.

ujfalusi gelmesin, muntari gelmesin

teknik adamlar gelsin tamam da kim top calacak

lesh misiniz

5-6 milyon eudan asagı gelmez.ama gördük ucuz etin yahnisini.alınmalı.hele tafo kefilse onun tavsiyesiyse kesinlikle alınmalı.

Atletico ile oynadığımız maçlarda, çoğu oyuncumuz fizik olarak ezilmişti, kademesi iyi bence, ama şöyle kıvrak bir forvet karşısında nasıl olur, tartışmak lazım.

Defans hattı için bütün umudum yeni stoper transferinde idi ancak bu adamın transferi ile beraber defans hattının çöktüğünü düşünüyorum, balta-servet-ujfalusi-sabri 4lüsü kaleye casillas da gelse takıma çok gol yedirtir, takım yemez bu adamlar yedirir, balta'nın bu yılki laubaliliğine rağmen takımdan gönderilecekler arasında adının geçmiyor olması da ayrı bir faciadır benim için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt