Totem Yapan İki Galatasaraylı "O AN" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Totem Yapan İki Galatasaraylı "O AN"

Cevap: Ağlatan Şampiyonluk Totemi

Adamsınız Be!Bizi de ağlattınız :sad007:

Arenadaki maçta da tribündeydim.Son 10 dakika kalbim sıkışmıştı.Öyle bir acı yok.

Dünkü maçı izlememeye yemin etmiştim.Yine dayanamadım açtım.

KAlbim hızlanmaya başladı.Maçın sesini tamamen kıstım.Laptoptan metro fmi açtım.Sırf o atmosferden çıkabilmek,daha fazla heyecanlanmamak için.

Allaha şükürler olsun ki,iyiler kazandı..

Ulan ayda yılda bi totem yapıyım dedim bizim camia totem yapmıs:D bende izlemedim macı 6 bucuk gibi eve geldim bi duj aldım 2 rekat namaz forma atkı sort cebi kapattım ev telinin kablosunu cektim pc kapalı tv kapalı kulaklarıma pamuk tıkadım uykusuzdum dedim belki uyurum ama mümkünmü bi devre arasında bide benim saatime göre bittigini düşünüp tvye baktım skora 83 dk 0-0 dı sonra zaten zaman gecmedi yanına koyım en sonunda sampiyonuz lan sampiyonuz a........k.....cocukları diye bi sesden sonra tvyi acıp gözyaslarıma boguldum

dün maçtan sonra annem aradı ağlıyo kadın şampiyonuz diye orda çok etkilendim tutamadım kendimi birde bu video gerçekten müthiş

Benim yanımdaki arkadaşın annesi de hasta Galatasaraylı.Öyle böyle değil.

O.çocuklarını gördünüzmü ,nasıl bozuldular diye kahkaha atıyodu en son telefonda :asd: O kadar dolmuş ki küfre geçti artık :asd:

Bende forumdan takip ediyordum maçı son saniyeler internet yavaşladı, sayfayı yenile diyorum bekliyorum bir bağırış elim ayağım birbirine dolandı gol mü yedik lan diye(altta fenerliler var gerçi onlar bağırmıyordu) o an sayfa geldi ve bitti yazısını ve bizim taraftarın bağırışlarını duydum sokakta. Kendimi kaybettim koltukları yumrukluyordum en son :D :D Sonra rahatlamamla formamı giymem bir oldu zaten.

Video dehşet ama yahu yakında bu video gibi çıkar diğer totemciler :D :D

Şimdi soru geliyor.Sıkı dur...

16 dakikalık şampiyonluk mu,yoksa dünkü mü?seç birini :)

tahribat olarak 16 dakikanın yarattığı çok ağırdı hiç mübalağasız ben sofradaydım 16 dakika olayında bir lokma ekmek kopardım agzıma attım 16 dakika sonra maç bittiğinde hala çiğniyordum aynı ekmeği :)

ama dünki şampiyonluk çok anlamlıydı yeri başka

tahribat olarak 16 dakikanın yarattığı çok ağırdı hiç mübalağasız ben sofradaydım 16 dakika olayında bir lokma ekmek kopardım agzıma attım 16 dakika sonra maç bittiğinde hala çiğniyordum aynı ekmeği :)

ama dünki şampiyonluk çok anlamlıydı yeri başka

:asd:

Dünkü daha bi tatlıydı sanki ya :)

dün 86. dakikada koyverdim ben daha izliyemiycem dedim yanımda biri vardı adam çok rahattı alıcaz diyordu sürekli kalkıcam diyince otur dedi rahat ol kupa bizim tamam lan dedim oturdum yoksa çıkıcaktım :)

Son dakika köpek balları tutacak diye iyi tırssam da,allah yine iyilerin yanındaydı :)

Ayrıca aklıma how i met your motherın bir bölümü geldi :D hepsi de izlemiyor kulaklar tıkalı fln :D

Müthis Gözlerim doldu yaaa.

Dün ben resmen aptalasdim ya. Arkadaslarla beraber bakiyorduk son 20 dakikayi ciktim odadan. oturdum kulaklarimida kapadim. 94. dakikadan itibaren baktim. yere diz cöktum öyle sap gibi kaldim Hakem düdügü calinca sanki biri gelip üstümden 2 ton yük kaldirdi.

Sonra kafalari cekmege eglenmeye gidik...

Sesim yok gitmis ses cikmiyor iki gündür.

AMA FACDEN Fenerlilere koymakda ayri bi sevk yaw :D hic biri gözükmüyor :D hepsi suskun :D

Üst Alt