Tottenham Hotspur Takip Başlığı - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Hotspur Takip Başlığı

Tottenham'in maclarini izliyorum. Mou boyle bir adam. Son maci da bir gozum iPad'de izledim (keyifli olmadigi icin). Chelsea, Madrid, Utd ve simdi Tottenham duzenli takip ediyorum.
Daha once dedigim gibi galibiyetler gelince hem taraftar, hem de medya adami sanki formuna burunmus, sanki degismis gibi gosteriyor.
Bence bu adamin taktigi hic degismiyor.
Mesela, ligde top 6 olan takimlara karsi boyle oynasa tamam diyecegim ama cogunlukla en alt siradaki takimlara karsi bile anormal dikkatli oynuyor.
Takimi bir gol atinca geri cekilip, rakibi ustune cekip kontra oynatmaya basliyor.
Birden sonra ikiyi, ucu, dordu kovalayayim yok. 0-0 iken bile risk alayim yok.
Adamin one gectikten sonraki taktigi, golu attim. Ben defansimda neden bosluk vereyim, enayi miyim uzerine kurulu.
Simdi onlar gol atmak zorunda ve bu nedenle defansta bosluk verecek ve ben de hizli ataklarla bunu kendime avantaja dondurecegim dusuncesine sahip.
Oysa surekli atak oynasa, takimi bir cok macta fark atacak kapasitede. Berabere bitirdigi cogu maci rahatlikla alabilirlerdi. Tottenham'in kadrosunu cok begenmiyorum ama ilk 4-5 takimla kiyasladigimda begenmiyorum... Geri kalan tum takimlara karsi guclu kadrosu var.

Ayni futbolla bir kac galibiyet ust uste aldiklarinda dejavu gibi muhtesem Mou haberleri yapacaklar medyada. Ki bu bana cok garip geliyor.

kanatlı kuş sembollü takımları pek sevmiyorum nedense artık;D

ingilterede tuttuğum takımlar arsenal( bunun sebebide hocaların hocası çoşkun özarı Arsenal ingilterenin galatsarayı demesidir.)
ve nottingham forest'ide tutardım ama şimdi alt ligdeler.

Üst Alt