Tottenham Hotspur Takip Başlığı - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Hotspur Takip Başlığı

Kulusevski arardığımız tip mi emin değilim hem de o paraya değer mi?
Bentancur ise bence gereksiz oldu. Bize ofansı yüksek orta saha lazım. Yoksa Ndombele'yi kazan Skipp'i geliştir. En son 19/20'de 2 gol atmış Bentancur, kariyerinde ise 4 golü var

Açıklandılar. Bu saatten sonra kazıklanmamış olmayı ummaktan başka yapacak bir şey yok.

Bentancur müthiş başladı. 20 dk civarı oynadı ama direk kendini belli etti. Bana Dembele'yi hatırlattı. Kulusevski'yse çok çekingen ve hantal gözüktü. Zamana ihtiyacı var gibi. Buna rağmen 2 asisti Bergwijn tarafından çöp edildi. Genel olarak 2 isabetli transfer yapılmış gibi. Özellikle Bentancur'un bu kadar hızlı etki etmesini beklemiyordum. Bunların dışında Kane reis de sonunda futbola geri döndü.

Bentancur müthiş başladı. 20 dk civarı oynadı ama direk kendini belli etti. Bana Dembele'yi hatırlattı. Kulusevski'yse çok çekingen ve hantal gözüktü. Zamana ihtiyacı var gibi. Buna rağmen 2 asisti Bergwijn tarafından çöp edildi. Genel olarak 2 isabetli transfer yapılmış gibi. Özellikle Bentancur'un bu kadar hızlı etki etmesini beklemiyordum. Bunların dışında Kane reis de sonunda futbola geri döndü.
Ben hala Bentancur'un bizim yapıya tam olarak uyduğunu düşünmüyorum. Bu maçta iyiydi ama bilhassa kapanan rakipleri açma konusunda elimizde nerdeyse hiç yaratıcı oyuncu olmaması sıkıntı yaratacak gibi.

Gerçek teknik direktör budur aslında. Kloop da böyle. Nereye giderse gitsin başarılı oluyorlar ve ellerindeki oyunculardan verim almayı biliyorlar. Deli bütçeler olmadan da iyi işler çıkarıyorlar. Tamam ellerinde sabriler ömerler yok ama her mevkisinde deli oyuncular olan takımlar da yok.

Tottenham a sezon başı gelseydi yine EPL yi alabilirdi bence.

Gerçek teknik direktör budur aslında. Kloop da böyle. Nereye giderse gitsin başarılı oluyorlar ve ellerindeki oyunculardan verim almayı biliyorlar. Deli bütçeler olmadan da iyi işler çıkarıyorlar. Tamam ellerinde sabriler ömerler yok ama her mevkisinde deli oyuncular olan takımlar da yok.

Tottenham a sezon başı gelseydi yine EPL yi alabilirdi bence.
Kane ve Son dışında kalanlar çok standart oyuncular, abartısız PL bronz 11 e giremez kadrodakiler. Kalite olmadan bu lig kazanılamaz

Üst Alt