Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m£ = Arda Turan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m£ = Arda Turan

Cevap: Tottenham'ın yeni teklifi; Giovani + 4 m£ = Arda Turan

Gio böyle giderse peçetelere felan patlar ancak..3 senedir sağda solda patlayacak diye dolaşıyor..Şimdi de Dünya kupasında patlayacak deniyor..Adam Meksika milli takımıyla altı üstü 3 maç yapacak ve büyük ihtimal Meksika gruptan bile çıkamayacak..Kim ne etsin Gio'yu Premier ligde İspanya'da bu kadar göz önündeyken patlayamadıysa? 3 maçta kimse 15 milyon euro verelim demez..Tottenham dşünsün ne yapacağını adamla..Bir sene daha kiralayalım..Arda'yı da çok istiyorlarsa 15'e yakın bir rakam versinler..:)

:yenieek:

Arsenalde merida diye bir oyuncu var Arsene wenger kıcını yırtmasına ragmen imza atmadı ve A.madride gitti. Se salar konusabilcek durumda degiliz diosunuz barca istese diyosunuz bu nasıl oluyor:eek:

Ben anti ardacı falan degilim sadece son durumundan hosnut degilim ve korkuyorum gözüme antipatik gelmesinden o yuzden onunda istedigi gibi avrupaya gitmesini istiyorum klube iyi mebla kazandırarak

He bu ister santos artı para olur yada 15 mn € kes parayla olur. Orası beni ilgilendirmez

Ben geçmişle ilgili -se -sa kullanıyorum. Merida'yı da biliyorum. Ama istisnalar kaideyi bozmaz. Bence barca istese tutardı elinde. Sen gelecekle ilgili kullanıyorsun. Oynarsa, kendini gösterirse gösterirse falan diye. Bunu belirttim.

Santos+para ya da 15 demişsin. Zaten problem orada. Artı para bana göre en az 10 milyon. Sen 6 milyona iyi diyorsun. Yani asıl tartışmamız Gio'nun ederi üzerine.

İmkanın varsa ver al Ben illa arda takasta kullanılsın demiyorumki zaten ama ardanın avrupaya gitme zamanının geldigini düşünenlerdenim cünkü arda ilk zamanlardaki arda gibi degil doymusluk var gibi oynuyor sanki misyonunu tamamlamıs gibi korkuyorumki hasan sas gibi olcak o yuzden iyi miktara gitsin avrupaya bizi gururlandırsın biz onun yerini doldururuz ilk cıktıgı ardayı belki zor doldururruzda şimdiki ardayı doldurruuz

İmkanın varsa ver al derken neyi kastetmek istediğini anlamadım. Burada fikirlerimizi paylaşıyoruz ve hepimiz Galatasaray'ımız için daha iyisini istiyoruz. Bunun benim imkanımla ne alakası olduğunu anlamadım.

Gio üzerinden pazarlık yapılmamalı.Arda için 14 milyon euro versinler yeter.Biz başka Gio'larda buluruz.Gio'yu beğenmeme rağmen bu tarz düşünüyorum.

Gio böyle giderse peçetelere felan patlar ancak..3 senedir sağda solda patlayacak diye dolaşıyor..Şimdi de Dünya kupasında patlayacak deniyor..Adam Meksika milli takımıyla altı üstü 3 maç yapacak ve büyük ihtimal Meksika gruptan bile çıkamayacak..Kim ne etsin Gio'yu Premier ligde İspanya'da bu kadar göz önündeyken patlayamadıysa? 3 maçta kimse 15 milyon euro verelim demez..Tottenham dşünsün ne yapacağını adamla..Bir sene daha kiralayalım..Arda'yı da çok istiyorlarsa 15'e yakın bir rakam versinler..:)

Abi Arda'yı İspanya'da ingilterede oynamış şimdi de dünya kupasına gidecek bir adam olarak düşünsene:eek: Jizız! Patlamayı görürdünüz o zaman;)

Ben geçmişle ilgili -se -sa kullanıyorum. Merida'yı da biliyorum. Ama istisnalar kaideyi bozmaz. Bence barca istese tutardı elinde. Sen gelecekle ilgili kullanıyorsun. Oynarsa, kendini gösterirse gösterirse falan diye. Bunu belirttim.

Santos+para ya da 15 demişsin. Zaten problem orada. Artı para bana göre en az 10 milyon. Sen 6 milyona iyi diyorsun. Yani asıl tartışmamız Gio'nun ederi üzerine.

Ben diyorumki Santosu alsak İster böyle Arda+6 mn € İsterse gittik 8 mn € bastık aldık santosdan zarar etmeyiz diyorum en kötü aldıgımız paraya satarız bunda cok iddalıyım cunku bizde yedek kalma gibi bi durumu olmıcak kendini gösterme fırsatı bulucak avrupada piyasası var ve rusya-arabistan brezilya gibi liglerdede iyi alıcılar var. Ayrıca diyorum beklentimizin daha fazlasını verirse yani örnek olarak bu sezon beklentimizin altında kalan ardanın performansını verirse ardanın ederinden cok eder cunku dos santosun avrupadaki piyasası herseye ragmen ardadan fazladır.

Ben diyorumki Santosu alsak İster böyle Arda+6 mn € İsterse gittik 8 mn € bastık aldık santosdan zarar etmeyiz diyorum en kötü aldıgımız paraya satarız bunda cok iddalıyım cunku bizde yedek kalma gibi bi durumu olmıcak kendini gösterme fırsatı bulucak avrupada piyasası var ve rusya-arabistan brezilya gibi liglerdede iyi alıcılar var. Ayrıca diyorum beklentimizin daha fazlasını verirse yani örnek olarak bu sezon beklentimizin altında kalan ardanın performansını verirse ardanın ederinden cok eder cunku dos santosun avrupadaki piyasası herseye ragmen ardadan fazladır.

Saygı duyuyor ve katılmıyorum. Santos o parayı etmez. Sonrasında da zarar ederiz. Ayrıca Gio'nun piyasası kadar kötü ünü de var, sonuçta başarısız olmuş bir adam;)

Böyle dalga geçer gibi teklifler doğruysa bizde şöyle yapalım, Jenas+Gio+5 Milyon Euro= Arda diyelim bakalım nolcak.

Giovani dos Santos'un şu haliyle 8 milyon euro ettiği bir denklemde Arda'nın ederi 14 m dan daha fazladır.

Abi öyle bir konuşmuşsun ki işportacı gibi çok afedersin..:D Her türlü satarız diyorsun. Bunun arabı var, Brezilyalısı var, Rus'u var bir şekilde hallederiz... ingiltere krali, rahmetli ba$kan kenedi, tacsiz kral pele, bakkenbauer, kaleci mayer, nadya komanaçi, bricit bardo, fenerbahceli cemil. hepsi $ohretlerini bu bicaga borcludurlar.'' ahahahah...

2 senedir oynatmadığı adam nasıl 8 mn euro ediyor.Onu geçtim Gio zaten 8 mn edecek biri değil.Barcelona alt yapısından çıkması onu dünya yıldızı yapmıyor.Veya ileride yapmayacakta.Taraftar nedense hızlı olup top sürebilen her adamı dünya yıldızı olucak sanıyor.

Yahu hiç izlemiyormusunuz dünya futbolunu? Giodan daha yetenekli, daha istikrarlı , Daha ucuza birsürü adam bulunabilir.

Saygı duyuyor ve katılmıyorum. Santos o parayı etmez. Sonrasında da zarar ederiz. Ayrıca Gio'nun piyasası kadar kötü ünü de var, sonuçta başarısız olmuş bir adam;)

Bende Saygı duyuyor ve katılmıyorum.

Son söz olarak söyle bi örnek veriyim su gösterdigi performansla sercan 10 milyon € edermi? Etmez ama dünya futbolunda özellikle türk olarak böyle dripblingli pırpır tabir ettgimiz oyuncu eksikliginden dolayı bu kadar piyasa yükseliyor dos santosda bu tipde bir oyuncu pırpır baskanımız nakit sıkıntımız olmasa verir alırdım demişti sercana aynısını santos icinde bekliyorum ben

Dedigim gibi illa arda takasta kullanılsın demiyorum.

Gio'nun 3 senedir patlayamadığı halde patlayacağını söyleyenler daha 3-4 ay öncesine kadar formunda olan Arda'nın formuna dönebileceğini düşünmezler?

Onur burada biraz da oyuncunun düşünceler, niyeti önemli. Eğer Arda eski formuma dönmek için uğraşıcam, burada kalmak istiyorum derse zaten başımızın üstünde yeri var ama gelecek sezon da Avrupa'ya açılma fikri kafasını kurcalayacaksa, kafa olarak oralarda olacaksa veya giedemediği için üzüntü duyacaksa seneye de çok üst düzey bir katkı beklemem ben Arda'dan.

Abi öyle bir konuşmuşsun ki işportacı gibi çok afedersin..:D Her türlü satarız diyorsun. Bunun arabı var, Brezilyalısı var, Rus'u var bir şekilde hallederiz... ingiltere krali, rahmetli ba$kan kenedi, tacsiz kral pele, bakkenbauer, kaleci mayer, nadya komanaçi, bricit bardo, fenerbahceli cemil. hepsi $ohretlerini bu bicaga borcludurlar.'' ahahahah...

Onu dememdeki kasıt en kötüsünden düşündügümden iyisi avrupa kötüsü orası ;)

Üst Alt