Toure Geliyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Toure Geliyor!

Cevap: Toure Geliyor!

Dünyaca ünlü,mükemmel bir stoper. 2000'lerin başı ve ortasında Arsenal'in savunmadaki lideriydi. Uyum sıkıntısıda yaşamaz.

Karsima cikacak her fenerliyi keserim Toure gelirse.

753_knife-kid-gtfo.gif

masallah

evlat olsa sevilmez:lol::lol:

Afrika kupasında takımda kim oynayacak? Eboue yok, Dany yok, Toure yok, Amrabat yok ilk Toure ismini dile getiren bendim forumda ama bu düşündürüyor beni

Afrika kupasında takımda kim oynayacak? Eboue yok, Dany yok, Toure yok, Amrabat yok ilk Toure ismini dile getiren bendim forumda ama bu düşündürüyor beni

Dany var bi kere Kamerun cezalı Afrika Kupasında..

Diyerleride 2-3 hafta takımdan uzak kalıcaklar, ayrıca o dönem CL 'ye gelmiyor.. Geçen yıl çok farklıydı sıkıştırılmış sezondu o yüzden çok çektik.. Bu sene çok sorun olucağını düşünmüyorum ben...

yerler afrika kupasını ya şampiyonlar ligiyle çakışmıyor,ligde en fazla 2 maça denk geliyor,türkiye kupası maçlarına zaten as kadroyla çıkmıyoruz...Ujfalusi transferin bitmesine 3 gün kala sakatlanıyor,buna rağmen bizimkiler Toure gibi bir adamla kısa süre içinde anlaşabiliyor,bu kadar güzel şey olurken Afrika kupasını mı düşüncez boşver ya.

semih,hem ujfalusi hem de toure gibi 2000li yılların en önemli stoperleriyle oynamış olacak ve 3-4 sene içinde dünyanın en önemli stoperlerinden biri haline gelecek..

eboue semih KOLO TOURE balta ...baltanın yerine bastos'u koy seneye,abooouuvv..

---------------Muslera----------------

Hamit------Semih-----G.Zan------Balta(eski-yeni karisik milli defans :asd:)

Engin------Melo------Selcuk------Emre

-----Burak/Elmander---Umut/Baros-----

Eger 2-3 mac ligi idare edemeyeceksek yuh bize.

yerler afrika kupasını ya şampiyonlar ligiyle çakışmıyor,ligde en fazla 2 maça denk geliyor,türkiye kupası maçlarına zaten as kadroyla çıkmıyoruz...Ujfalusi transferin bitmesine 3 gün kala sakatlanıyor,buna rağmen bizimkiler Toure gibi bir adamla kısa süre içinde anlaşabiliyor,bu kadar güzel şey olurken Afrika kupasını mı düşüncez boşver ya.

semih,hem ujfalusi hem de toure gibi 2000li yılların en önemli stoperleriyle oynamış olacak ve 3-4 sene içinde dünyanın en önemli stoperlerinden biri haline gelecek..

eboue semih KOLO TOURE balta ...baltanın yerine bastos'u koy seneye,abooouuvv..

Gerideki 5 adamın 4 ü yabancı olursa neyaparız hocam :D

Takıma lvl atlatacağı kesin.Stoper olarak yararlanırsın,sağ bek yararlanırsın en kötü dmc bile oynatırsın.Tam bir joker.:ayatollah:

afrika kupası döneminde sakatlıktan çıkmış adam ne kadar iyi oynar bilinmez ama ulfaluji nin sakatlığı geçmiş olur 2-3 hafta idare edebilir.

La bu adam için bikaç sene önce birisi "dünyanın en iyi Stoperi arkadaş" dese h..tr lan ordan demezdim, valla bak.. Şimdi bize geliyor haa.. 3 numaralı formayı giysin söz alırım formasını..

Afrika Kupası zamanı 20 gün ara dönem var, Afrika Kupası ortalama 30-35 gün sürüyor eğer finale kalırlarsa 1 yada 2 maç kaçıracaklar yani oda finale kalırlarsa Afrika kupasına pek takılmamak lazım zaten yaz dönemine alınacak bir sonraki turnuva

Afrik kupası tarihleri:20 ocak-10 şubat

19 ocak kasımpaşa

26 ocak beşiktaş

2 şubat bursa

10 şubat antalya (bu tarihler hafta bazında,kesin maç günü tarhileri değil)

maçları riskli

Sıkı bir kondisyon yüklemesi şart. Alabileceğimiz en üst düzey stoperlerden biri. Muhteşem olur..

Üst Alt