TPFD'den Şaka Gibi Açıklama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TPFD'den Şaka Gibi Açıklama!

40 yasindayim kendi alaninda dunyanin ilk uc,ulkemizin ilk on a girecek firmalarinda calistim. Bunun 8 yili yonetici olarak hemde,bu yasimda son bes ayda 20000km yol teptim bir evim yok ,d sinifi bir arabam var ve cok sukur ki en azindan ve mecburen cocuklarimi orta sinif bir kolejde okutabiliyorum,ve kendimi cok sansli addediyorum. kafayi yemis la bunlar

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gerçekten şaka gibi milleti sizi salak yerine koyuyoruz demenin başka bir yolu.Siz bunlardan yakınırken bunların hayalini kuran nice insanlar var.Kimisi de benim gibi fiziki durumlarından dolayı hayali gerçekleştiremeyenlerden.

Ne de güzel sızlanmışlar hem futbol oyna hem hakkın olmayan milyonları götür hemde bunları yaptığın için sızlan.Madem o kadar zor geliyor bırakın futbolu kimse zorla size futbol oynayın veya yöneticilik yapın diye kafanıza silah dayamıyor.Sonra ülkede neden futbolcu yetişmiyor.Yetişmez tabi neresinden bakarsan bak defolu hep.

Futbolculuk bir iş değil tutkudur. İşini sevmiyorsan herşey eziyet olur. Bu açıklama oldukça talihsizliktir. Çok yazık

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben bu olayi tamamen kacirmisim yav.

Kusura bakmayin bilmedigimden soruyorum bu TPFD ne boka yariyor? Yerliseviciler bir araya gelmis yerli oyunculari mi koruyorlar?

Üst Alt