Haber - Trabzon BB Başkan Adayı Ahmet Metin Genç'ten Ali Koç'a: “Düşürebiliyorsa düşürsün bakalım, lig düzelir belki“ - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Trabzon BB Başkan Adayı Ahmet Metin Genç'ten Ali Koç'a: “Düşürebiliyorsa düşürsün bakalım, lig düzelir belki“

Yasa Fenerbahce diyen Kilicdaroglu secimlerde pas pas oldu..

Fenerin Uydurma filmine metheden Umit Ozdag 0,003 gibi bir oy alacak

Ozgur ozel is loading

Ozellikle muhalefet partisinden fenere destek veren cok kisi goruyorum

Bunu benim gibi baskalari da gormeye baslarsa,,
Az olan kazanma ihtimalinizi SIFIRA indirirsiniz

Haberiniz ola

Yasa Fenerbahce diyen Kilicdaroglu secimlerde pas pas oldu..

Fenerin Uydurma filmine metheden Umit Ozdag 0,003 gibi bir oy alacak

Ozgur ozel is loading

Ozellikle muhalefet partisinden fenere destek veren cok kisi goruyorum

Bunu benim gibi baskalari da gormeye baslarsa,,
Az olan kazanma ihtimalinizi SIFIRA indirirsiniz

Haberiniz ola

Galatasaraylılık bir winnerlıktır dolayısıyla Akparti saflarından kopmamak gerekir değil mi sokmakçı abim?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yalı çocuğu bu basın toplantısına cevap veremez. Onun delikanlılığı bizim pasif centilmen yönetime söküyor sadece. Bunlara cevap verse misli ile ağzına geleni söylerler. Ne demişler çivi çiviyi söker.

Galatasaraylılık bir winnerlıktır dolayısıyla Akparti saflarından kopmamak gerekir değil mi sokmakçı abim?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benim siyasetle isim olmaz. Turk Siyasetine de uzagim. Sadece yazma ihtiyaci hissettim

Muhalefetteki kisiler cok goze batiyor

Mesela Kadikoy Chp belediye baskan adayi da bunlardan birisi

Bilmiyorlarki, bayraktarligina soyunduklari camia yeri gelir onlari da satar

Sorsan Kadikoy onlarinmis. Dogum yeri Kadikoy olup ailece Galatasarayli olan onlarca insan taniyorum..

Kadikoylu bir suru arkadasim var hepsi Galatasarayli

Bence Galatasaray tum siyasetten uzak durmali

Ülkede konuşmayan kalmadı, TFF den ses yok.
TFF ve kurulları adaletli ve özerkliğini korusaydı, kimsenin de konuşmasına gerek kalmazdı.

2011 de şikecileri ligden düşürmeyip olayı örtbas edip kamu vicdanı yaralanmıştır ve kan davasına dönüşmüştür. Bu saatten sonra , fener başkanı 2011 için çıkıp özür dileyio kupaı TS ye vermedikce de bu sorunlar düzelmez.

Bu arada sporda şiddeti önleme yasasıda eşit bir şekilde uygulanmalı gidişat iyi değil.

Üst Alt