Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor

Cevap: Trabzon Diego'ya teklifini yaptı bekliyor

@barıs göktaş

buyur bunlar kendi forumundan . Yeterlidir umarım Diego'nun ismi sizinle geçerken .

Erkan Eryürek

Kırmızı Üye

Nov 2008

29

1.114

Cevap: Diego Ribas da Cunha

diego konusunda pek emin degilim bremen den sonra hep düsüsse gecti ve disiplinsiz bir oyuncu oldugu cok söyleniyor

Barış Çetiner

Tecrübeli Üye

Jul 2010

9.667

Twitter

@BarisCetiner

İstemiyorum ! Disiplinsiz vurdum duymaz para için oynayan oyuncu kaç kere geldi ne oldu olmadı

Ömer Çelik

Tecrübeli Üye

Nov 2008

7.681

Twitter

@redbulalemin

Yazık.. Bizi oldurmadığı gibi Wolfsburg'u da oldurtmadı adnanlar.. Adamlar ligden düşüyodu az kalsın. Keza bizde öyle. Misimoviçlerini almasaydık bunlar gelmezdi başımıza.Hala Diego deniliyor .

abicim sen başkalarının yorumuna göremi bir adamı etiketliyorsun. bizim insanımız 1 e 1000 katar. birtek wolsfburgtaki olaya göre konusmuslar. ozman herkes ilk kavgasında disiplinsiz olsun kovalım takımdan:)

abicim sen başkalarının yorumuna göremi bir adamı etiketliyorsun. bizim insanımız 1 e 1000 katar. birtek wolsfburgtaki olaya göre konusmuslar. ozman herkes ilk kavgasında disiplinsiz olsun kovalım takımdan:)

Canım abim sadece bu olaya göre yorumlamıyorum . İlk kavgasında disiplinsiz olsun kovalım demişsin bak kendi kendini cevaplamışsın zaten .

Demek ki Diego'nun ilk kavgası değilmiş ki o kalitedeki adamı kovmuşlar .

Canım abim sadece bu olaya göre yorumlamıyorum . İlk kavgasında disiplinsiz olsun kovalım demişsin bak kendi kendini cevaplamışsın zaten .

Demek ki Diego'nun ilk kavgası değilmiş ki o kalitedeki adamı kovmuşlar .

ama o hocayla kavga etmiş. hoca istemedikten sonra bişey cıkmaz hocayı kovamayacaklarına göre futbolcuyu göndercekler. diego gelsinde yeter.

ama o hocayla kavga etmiş. hoca istemedikten sonra bişey cıkmaz hocayı kovamayacaklarına göre futbolcuyu göndercekler. diego gelsinde yeter.

Tamam öyle olsun abi :)

Diego efendi olsun , iyi günler ben şimdi izninizle çıkayım daha ders çalışılacak .

Burda bazı arkadaşlların istemeden kalbini kırdıysam da kusura bakmasınlar .

Tamam öyle olsun abi :)

Diego efendi olsun , iyi günler ben şimdi izninizle çıkayım daha ders çalışılacak .

Burda bazı arkadaşlların istemeden kalbini kırdıysam da kusura bakmasınlar .
yok tartısıyoruz sen yanlış anlama. senin kötü niyetli olmadıgını anlıyorum zaten.

Üst Alt