Trabzonspor formalarını tanıttı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor formalarını tanıttı

Cevap: Trabzonspor formalarını tanıttı

Iste NIKE in katalogundan

15nslys.png

trabzona hep aynı tarzda formalar yapıyor nike.fakat bizim formalar bunlardan çok daha kaliteli olacak.ayrıca şu burcuyu bir tek ben beğenmiyorum herelde uyuz oluyorum öyle aman aman bi güzelliği de yok.

ben her takımın kendi renkleriyle olan formasını tercih ederim. başka renk formaları gereksiz buluyorum.

trabzonun anlaşması farklı demekki özel tasarım yok. bizim için nike hollanda merkezin de Galatasaray ofisi bile varmış özel tasarım vardır.

Trabzon un Sarı Siyah forması geçen sene ligde yaşanan dedikodular ve kötü günlere karşı yapılmış bir protestoymuş.İki renginde bir anlamı vardı.

Trabzon un Sarı Siyah forması geçen sene ligde yaşanan dedikodular ve kötü günlere karşı yapılmış bir protestoymuş.İki renginde bir anlamı vardı.

Geçtiğimiz sezon 4. renk olarak griyi seçen Trabzonspor, bu sezon ise sarı ve siyahı seçti. Bordo - mavililerin yaptırdığı sarı renkteki formanın kollarında siyahlar bulunduğu belirtildi. Trabzonsporlu yöneticiler, "Sarı renk yaşadığımız başarıları simgeliyor. Siyah renk ise geçtiğimiz sezon ligde uğradığımız haksızlıklara karşı bir protesto" şeklinde konuşarak, formanın anlamlı bir mesajı olduğunu vurguladı.

Kanal61.com

Katalogdan forma

bunlarda uydurmuslar iste Sari yaptiklari basari

siyahda haken hatalari haksizliklar

hemde bunu avrupada giyecekle

Editlenmesi gereken mesajlar editlenmiş.Kendi yorumlarını ilk sayfalardaki yorumlarla sakın bir tutma.Siyah ile beyaz kadar fark var ;)

birincisi o sayfalardaki yorumlar, bu kouyu acan, konunun bu hale gelmesini saglayan yorumlar, yani hemen edit yemesi gerekiyordu o yorumlarin, bu muhabetten rahatsiz oluyorsaniz eger.

"colman sunu yapmis, colman fantazi yapiyor, forumlar lesh, burcu fesh vsvs"

editleyip, konu burcu degil, konu ts nin yeni formalari diye hemen uyarsaydiniz öyle ise.

neyse, önemli degil.

Üst Alt