Trabzonspor Ligden Mi Çekiliyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Ligden Mi Çekiliyor?

Cevap: Trabzonspor Ligden Mi Çekiliyor?

Dün galip gelmiş olsaydık dünya bizi konuşurdu. Yine konuşur gerçi, bence destek vermemiz lazım alsın şu Sadri kupasını :D

Dün kazansaydık bugün çekilseydik kabulüm anlamlıda olurdu ama bugün asla rezillik olur bu kararı verenleri asla affetmez taraftar Trabzon'un çekilmesine gelince bu basit bir olay değil kim takar falan amiyane tabirle kendini kaf dağında sanmak Trabzon'un çekilmesi büyük olaydır ve böyle ciddi masaya en son sürülmesi gereken bir kozu yok yere harcarsa Sadri onunda ipini çekerler çekicem dediysen çekiceksin takımı geri vites yapmıycaksın

Biz,Ts, Bursa çekilsek bu ülkenin yarısı yapar. Alt liglerinde desteğini alıp tüm ligleri bloklayabiliriz. Böyle bir durumda kaosu başlatan karlı çıkar.

Dün kazansaydık bugün çekilseydik kabulüm anlamlıda olurdu ama bugün asla rezillik olur bu kararı verenleri asla affetmez taraftar Trabzon'un çekilmesine gelince bu basit bir olay değil kim takar falan amiyane tabirle kendini kaf dağında sanmak Trabzon'un çekilmesi büyük olaydır ve böyle ciddi masaya en son sürülmesi gereken bir kozu yok yere harcarsa Sadri onunda ipini çekerler çekicem dediysen çekiceksin takımı geri vites yapmıycaksın

Valla lazlar çeker abi eşimde laz ordan biliyorum :D

-----

Önce biz doğruları konuştuk;

Kimse bizi dinlemedi....

Gelin dedik , bunlar dalavere çevirecek, çeviriyorlarda dedik...

Kimsenin umrunda olmadı...

Göz göre göre TFF başkanı seçtiler tüpcüyü...

Eee sonra ne oldu; " Ligten çekiliriz !!! "

Oldu gözlerim doldu !!!

Bunu 3 Temmuzdan bu yana bir yerlerimizi yırtarken , sen kupa derdine düşeceğine düşünecektin.

Şimdi yemezler Sadri efendi...

Tabi senin tuzun kuru...

Bizim daha önümüzde alınacak bir Lig Şampiyonluğumuz var... Hemde şikecilerin stadında...

Hadi sen işine bak... Ne yapıyorsan yap...

Çekil yavrum çekil, Fenere havadan 3 puan ver playofflarda bu sayede. Ulan hepinizin kanı bozuk be..

Ts çekilirse playoff iptal olur. Ligden falanda düşmez, ağlak ligtv geri dahil ettirir illaki. Bursada desteklerse bizde en azından el altından destek verirsek ortalık karışır zaten bu karambolü ancak başka bir karambol çözerdi, o olur.

----

Ligten çekilmek 2 şekilde olur:

1) Bundan sonraki maçlara çıkmazsınız. Zaten güm...

2) Lig biter, toplanır " Arkadaş biz böyle devam edecekse bu ligte oynamaktansa hiç oynamayız " dersiniz...

birazda destekçi bulduğunuzda bu restinizi mutlaka dikkate alırlar.

Ama uygun üslupla uygun zamanda uygun şekilde...

Şimdi bu Sadri efendinin yaptığı gibi "bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü " şeklinde yaparsanız kaale alınmazsınız...

ayrıca bunlar bir klüp merkezli olacak şeyler değil...

Peki size gecenin bu vaktinde bir soru :

Ya Fener; bende çekiliyorum derse ne olacak...

Buyrun zaman başladı...

Yorumları alalım...

Ts çekilirse playoff iptal olur. Ligden falanda düşmez, ağlak ligtv geri dahil ettirir illaki. Bursada desteklerse bizde en azından el altından destek verirsek ortalık karışır zaten bu karambolü ancak başka bir karambol çözerdi, o olur.

millet ligden değil play offtan çekiliyorum derlerse ne olacak pekim sonuçta 4 takım arasında oynanan oyun tüm ligi kapsamayacağı için trabzonu düşüremezlerde bir yere. Zaten trabzonspor 3. değilmiydi abi lig sonu, sıralamada ki yeri değişmeyeceğine göre istemiyorum akadaş playoffa devam etmek benim yerim ilk 4te değil mi sonuçta diyebilir. Yapabilecekleri en baba şey trabzonu playoff'ta ligden düşürmek olur o da 4. olacağı anlamına gelir. Çok karışık işler bunlar yahu

----

Ligten çekilmek 2 şekilde olur:

1) Bundan sonraki maçlara çıkmazsınız. Zaten güm...

2) Lig biter, toplanır " Arkadaş biz böyle devam edecekse bu ligte oynamaktansa hiç oynamayız " dersiniz...

birazda destekçi bulduğunuzda bu restinizi mutlaka dikkate alırlar.

Ama uygun üslupla uygun zamanda uygun şekilde...

Şimdi bu Sadri efendinin yaptığı gibi "bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü " şeklinde yaparsanız kaale alınmazsınız...

ayrıca bunlar bir klüp merkezli olacak şeyler değil...

Peki size gecenin bu vaktinde bir soru :

Ya Fener; bende çekiliyorum derse ne olacak...

Buyrun zaman başladı...

Yorumları alalım...

Abi fener gibi ağlak/dönek bir camiadan öyle erdemli bir sonuç beklemek hayal(ağustos ayınca düşürün bizi diyorlardı 2 dakikada döndüler o gün yine).

Tezini çürüttüm bak :D

Üst Alt