Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladı

Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladı

Jajayi gönderip bunu aldilar inanilmaz. Polonya ligi istatistigide kötü adamin..Jaja gibi kendini kanitlamis bir adami gönderdiler..

Selam arkadaşlar.Ben Adrian'ı tanımıyorum fakat şunları biliyorum.Sık sık ülkemizde izleme komitelerinin transferleri yapmadığı,menajerlerin transferi yaptığı söylenirdi.

Bu futbolcuyu izleme komitemiz takip etti.Ali Kemal Denizci,Hüseyin Tok vs..Hatta Ünal Karaman ve son olarakta Şenol GÜneş.Özellikle hocamız alınması yönünde çok ısrar etti.

Bonservisi için 5,2 milyon euro deniyor.O parayı edermi inanın hiç bilmiyorum ama bu denli ısrar edilmesi,ve seyreden arkadaşlarımızın olumlu konuşması içimi rahatlatıyor.Eğer buradada seyredenler veya tanıyanlar varsa yorumlarını bekliyorum.

Jaja'nın da gitmesi gerekiyordu bu arada.İnanın bana gitmesi hem Trabzonspor hemde Türk futbolu için hayırlı oldu.

Hiç izlemedim ama, oyuncunun genel olarak baktığımızda hiç bir kariyeri yok. Yorum yapan arkadaşlar da Polonya Ligini baz alıyor bunuda unutmayalım. Hayırlı olsun..

adam orta saha. zokora ve bu elemanla ikili kuracaklar belli ki.

5 milyon euro ise çok ama yahu. Bu arada düşündümde Zokora - Adrian ikilisi zayıf kalabilir orta sahada yanlarına Romaric gibi bir adam daha lazım.

ortasahaları fena değil ama mutlaka sol bek, 2 stoper, santrafor(yerli) ve sol kanada iyi adam almaları lazım.

Trabzonspor için bu sene en büyük kayıp Selçuk ve Jaja. Jaja 'nın sorumsuzlukları vardı ama izlediğim maçlarda çok tehlikeli oluyordu rakip için. Umut 'un gitmesi ve bitirici bir santrafor alınması Trabzonspor için Vaka-i Hayriye olur.

Zokora şehire uyum sağlarsa başarılı olur. Barış bence Trabzonspor 'da başarılı olacak. Diğer transferleri tanımıyorum. Şu ikiz kardeşlerin yerine daha iyi bir santrafor ve sol bek alınırsa fazla da kadroyu bozmadan Trabzonspor gelecek sene kaldığı yerden devam eder.

[video=youtube;4rXtuelwkco]https://www.youtube.com/watch?v=4rXtuelwkco[/video]

Adam bu

şenol hocanın çok istedği söyleniyodu bu adamı hayırlı olsun

Şu ana kadar gelen Polonyalılardan ne kadar faydalandılar ki bundan ne bekliyorlar acaba.

Sanırım forvet arkası gibi bir pozisyonda oynayan ofansif orta saha oyuncusu.

Hiç izlemedim daha önce, hiç izlemediğim bir adam hakkında yorum yapmamam gerekir tabi ama ben yine de çok birşey beklemiyorum.

Umarım yanıltır da kaliteli bir adam çıkar.

Üst Alt