Trabzonspor resmi sitesinden açıklama:'Yolumuzdan döndürülemeyeceğiz' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor resmi sitesinden açıklama:'Yolumuzdan döndürülemeyeceğiz'

Cevap: Trabzonspor resmi sitesinden açıklama:'Yolumuzdan döndürülemeyeceğiz'

herşey yolundayken kimse çıkıp bişey demez :)

Bak o Emre denen pislik her maç hakemleri dövüyor hiç bir şey yok .

Ama bizim Umut hocaaam ne yapıyorsun deyince çakıyorlar sarı kartı .

Bizim maçtan önce sünnet oluyorlar büyük ihtimal .

Dünkü Yobo'nun ofsayt pozisyonunu hakem görmedi diyebilir misiniz bana ?

Biz işler kötü giderken de hakemlere suç bulmadık zaten .

Taraftar hakemin kafasını yardı , taraftarı karşıya alma pahasına hakemden özür dilendi .

Ama bu işler böyle yürümüyor demek ki .

Isırıyo kardeşim bu aziz yıldırım değil miydi geçen devre hakemin odasını basan?Ondan sonra fenerin lehine çalınan düdüklerin haddi hesabı yok

böyle yapınca ne oluyor hakemler baskı altında kalıyor sağlıklı kararlar veremiyorlar maçta. hakem maçın içindeyken bile maç sonunu düşünüyor. bu tür işlere ceza yaptırımı yüklü olmalı yoksa hakemler bi adım ileriye gidemeyecek. şampiyonlar ligi yöneten cüneyt çakır bile olmadık hatalar yapıyor bu baskılar yüzünden.

Adamlar haklı Tadını kaçırıyorlar işin.Hakem hatası olur sonuçta hatasız insan olmaz.Ama bu bir tarafa abartılı biçimde kayıyorsa ( özellikle ikinci yarı Fenerbahçe maçlarını GÖZÜYLE izleyen herkes anlar ) olayın seyri değişiyor.Dün Gençlerbirliği maça resmen 2-0 geriden başladı

Bak o Emre denen pislik her maç hakemleri dövüyor hiç bir şey yok .

Ama bizim Umut hocaaam ne yapıyorsun deyince çakıyorlar sarı kartı .

Bizim maçtan önce sünnet oluyorlar büyük ihtimal .

Dünkü Yobo'nun ofsayt pozisyonunu hakem görmedi diyebilir misiniz bana ?

Biz işler kötü giderken de hakemlere suç bulmadık zaten .

Taraftar hakemin kafasını yardı , taraftarı karşıya alma pahasına hakemden özür dilendi .

Ama bu işler böyle yürümüyor demek ki .

ben bu sene ts tutuyorum kardeş bunları bana anlatma :)

ben şadri başkanın değişmesinden şikayetciyim içinde bulunduğu durum onuda değiştirdi

Sert çıkış yapmaları güzel ancak bunu yapan Trabzon olmasına rağmen etkilenen yine Trabzon camiası olacaktır. Psikolojik baskıyı asla kaldıramayan bir camia olduklarından oyuncularına her maç daha fazla yük bindirmeleri olası. Zaten seyirci 10. dk.da en iyi oyuncusunu dahi ıslıklayacak yeteneğe sahip. Şimdi bir de iyice bizi şampiyon yapmayacaklar psikolojisine girerlerse fener çok rahat şampiyon olur.

böyle yapınca ne oluyor hakemler baskı altında kalıyor sağlıklı kararlar veremiyorlar maçta. hakem maçın içindeyken bile maç sonunu düşünüyor. bu tür işlere ceza yaptırımı yüklü olmalı yoksa hakemler bi adım ileriye gidemeyecek. şampiyonlar ligi yöneten cüneyt çakır bile olmadık hatalar yapıyor bu baskılar yüzünden.

Ceza veriyolar da noluyo?Hakemler korkuyo bu şerefsizden sonra başlıyolar saçma sapan kararlara fenerbahçenin aleyhine düdük çalarken 100 kere düşünürken alexe yapılan en küçük müdahalede tereddütsüz faul çalıyolar

Fenerin kazandığı puanları söyle bi de?Mesela bi tane aklıma geleni söyleyeyim ilk yarıdaki ibb maçı maçın ilk devresinde Alex yüzde yüz kırmızı görmesi gerekirse görmüyor ve maçı Alexin attığı golle kazanıyolar.Sonra her 2 maçtan birinde Emre veya Lugano 3er,4er tane sarı kart görmesi gerekirken 1 tane bile görmüyolar.Hakemler Alex ile don-ateş oyunu oynuyolar sanki Alexe dokunan futbolcu yanıyo en küçük temasta faul çalınıyo.Yanlızca bu değil fenerbahçe sezon başından beri 1 tane hakem hatasıyla maç kaybetmemiştir.Bunların hepsini toplayıp bi de zeytinyağı gibi üste çıkma çabanız yok mu?

neden tepki veriyorsun ki.ben gerçekleri yazdım.ts elindeki 9 puan+ilk maçı kazanmış fb maçını berabere bitirse ikili averajıda ele geçirecek,rahatça şampiyon olacaklardı.ama değerlendiremediler.ayrıca bizimle ilgisi yok,fb'dir diye doğruları yazmayıp basitleşip lazlarımı tutayım?

9p öndeydin, simdimi aklina geldi?

Yahu saçma sapan konuşmayın hakkı yenmeden ne diye konuşucak adamlar ?

İlerde hakkıımız yenirse kötü olur diye açıklamamı yapıcaklar ?

Yahu saçma sapan konuşmayın hakkı yenmeden ne diye konuşucak adamlar ?

İlerde hakkıımız yenirse kötü olur diye açıklamamı yapıcaklar ?

Hakkı yenme ile ne alakası var?

Aykut Kocaman, " Trabzonspor'un penaltıları incelenmeli. " diyor bundan daha büyük suçlamama mı var?

Kimse bunun üstüne fazla gitmedi. Hatta Aykut Kocaman bu lafından sonra ceza aldı mı? Çok merak ediyorum.

Fenerbahce yönetimi cok akilli bir strateji belirledi.. Devre arasinda bir konusma yapti Aykut ondan sonra sus pus oldular, simdi sessiz sedasiz gidiyorlar, kazandikca trabzon panik yapiyor.. Trabzon camiasi kavga etmek istiyor, ama Fenerbahce tuzagi dusmuyor, Aziz psykologisk savasi nasil yurutmesini biliyor..

fenerbahce yönetimi cok akilli bir strateji belirledi.. Devre arasinda bir konusma yapti aykut ondan sonra sus pus oldular, simdi sessiz sedasiz gidiyorlar, kazandikca trabzon panik yapiyor.. Trabzon camiasi kavga etmek istiyor, ama fenerbahce tuzagi dusmuyor, aziz psykologisk savasi nasil yurutmesini biliyor..

ama sonunda hep elİnde patliyo o psİkolojİ:) dÜnkÜ hakemlere bakiyorum bİde bİzİm maci yÖnetenlere bakiyorum gÜlÜyorum. Bİde arİf erdeme laf ederdİ bu cİvcİv taraftari. Nİang 5 0 metreden zipliyor penalti verİyor hakem. Kalecİnİn satilik oldugunu. Zaten penalti pozİsyonundakİ kalecİnİn halİ anlatiyor..

Fenerbahce yönetimi cok akilli bir strateji belirledi.. Devre arasinda bir konusma yapti Aykut ondan sonra sus pus oldular, simdi sessiz sedasiz gidiyorlar, kazandikca trabzon panik yapiyor.. Trabzon camiasi kavga etmek istiyor, ama Fenerbahce tuzagi dusmuyor, Aziz psykologisk savasi nasil yurutmesini biliyor..

Nasıl kazandığıda önemli, kayseri ve gençler maçında bu takımın kalecileri fenere çok iyi ikramlarda bulundular, şansıda yaver gidiyor fenewin.

Nasıl kazandığıda önemli, kayseri ve gençler maçında bu takımın kalecileri fenere çok iyi ikramlarda bulundular, şansıda yaver gidiyor fenewin.

arkadaş bu fener ne oynuyor peki. skor yorumcusu hepsi bizim basın ve taraftarlar. 2005-2006 da bizim kadro berbattı rekor puan topladık. ama bu bizim cok iyi oldugumuz göstermezdi. zaten avrupada tokatı yedik oturduk. ya gecen hafta kasımpasa fenerden daha iyi top oynuyo. bu hafta genclerbirligi cok güzel oynuyo. kalecisi ve hakemin ayak oyunlarına geldiler. ben ilhan cavcavın yerinde olsam. o serdar kulbilge denen capsızı satarım..

Hakkı yenme ile ne alakası var?

Aykut Kocaman, " Trabzonspor'un penaltıları incelenmeli. " diyor bundan daha büyük suçlamama mı var?

Kimse bunun üstüne fazla gitmedi. Hatta Aykut Kocaman bu lafından sonra ceza aldı mı? Çok merak ediyorum.

Aykut Kocaman ceza almadı.Benim anlatmak istediğim Trabzon için herşey güllük gülistanlık iken neden hakemlerle ilgili bir açıklama yapsınlarki ( İlk yarıdan bahsediyorum ) Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırımın açıklamalarından sonra ikinci yarıdan itibaren bariz hatalar olmaya başladı hepside Fenerbahçe lehine

Üst Alt