Haber - Trabzonspor‘da Avcı Dönemi Sona Erdi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Trabzonspor‘da Avcı Dönemi Sona Erdi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TS taraftarı yeknesak bir oluşum değil ki...İsteyen % 30-40 ın sesi şimdi çıkar ki çoğu GS sempatisi taşıyordur, burda da var malum bir adet!..İş ciddiye binecek olursa da diğerleri istemezük naraları atar...

Yüksek maliyetli, çoğu ıskartaya çıkmış oyunculardan kurulu, bütçede küçülmeye gitmek zorunda olan bir takıma gitmeyecek kadar kurnazdır Terim Hocamız. Olmaz o iş...

TS taraftarı yeknesak bir oluşum değil ki...İsteyen % 30-40 ın sesi şimdi çıkar ki çoğu GS sempatisi taşıyordur, burda da var malum bir adet!..İş ciddiye binecek olursa da diğerleri istemezük naraları atar...

Yüksek maliyetli, çoğu ıskartaya çıkmış oyunculardan kurulu, bütçede küçülmeye gitmek zorunda olan bir takıma gitmeyecek kadar kurnazdır Terim Hocamız. Olmaz o iş...
terim hocaya laf ederken dikkat ediniz.

TS un içini-dışını tahmin edemeyeceğiniz kadar bilen, saygın bir koyu TS lu abim vasıtasıyla vakıf oldum ki, TS un adeta küllerinden doğması, en çok da Ahmet Ağaoğlu sayesinde olmuştur. Avcı filan hikaye, Ağaoğlu' nun devre dışı kalmasıyla, TS en az 5 yılını heba etmiştir...Para elbette çok önemlidir ama asla her şey değildir (Bkz. Yıldırım Ali Koç)...

TS un içini-dışını tahmin edemeyeceğiniz kadar bilen, saygın bir koyu TS lu abim vasıtasıyla vakıf oldum ki, TS un adeta küllerinden doğması, en çok da Ahmet Ağaoğlu sayesinde olmuştur. Avcı filan hikaye, Ağaoğlu' nun devre dışı kalmasıyla, TS en az 5 yılını heba etmiştir...Para elbette çok önemlidir ama asla her şey değildir (Bkz. Yıldırım Ali Koç)...
Yasim geregi Ziya Dogan'dan öncesi bende yok ama hatirladigimdan itibaren baslarsak son 17 sezonda 18 kez degisiklik yapilmis. Bunlara hoca dayanmiyor. Her sene sampiyonluk baskisi da yok.

1678210509044.png

Yasim geregi Ziya Dogan'dan öncesi bende yok ama hatirladigimdan itibaren baslarsak son 17 sezonda 18 kez degisiklik yapilmis. Bunlara hoca dayanmiyor. Her sene sampiyonluk baskisi da yok.

Ekli dosyayı görüntüle 194806
Hani ''Kifayetsiz muhteris'' diye bir tabir vardır; bunlar ''Hem kifayetsiz, hem tezcanlı (Erkenci)'' kategorisine giriyor ki en iflah olmayanlar böyleleridir...

Bu sezonu çoktan kaybettiler, feriştahı gelse pek bir şey yapamaz bu vakitten sonra...

Ben yetki sahibi olsam, derhal Palut Hocayı getirir, bu sezonu yok sayardım bir defa. Seneye de 'olduğu kadar' hesabı güderdim hatta...Konyaspor' a imitli bütçe ve kadroyla, adı büyük takımlardan daha büyük futbol oynatmayı başarmış adama güvenirdim...Ama yapamazlar. Seneye iki maç kaybetseler, her şeyi yıkıp yok ederler, mayaları böyle adamların. TD olsam, TS da çalışmayı asla tercih etmezdim şahsen....

sergen gelmez,trabzonda gece hayatı yok,kaçabilecek güney şehirlerine uzak ,en makulu ve dogrusu palamut hoca ama istemezler muhtemelen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt