Trabzonspor'dan TFF'ye İstifa Çağrısı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor'dan TFF'ye İstifa Çağrısı

Cevap: Trabzonspor'dan TFF'ye İstifa Çağrısı

Trabzon açıklamasıyla fark yarattı kendınden şüphesi olmayan menfaatlerini düşünmeyen her takım benzer açıklamalarla TFF yi istifaya davet etmeli.

bizimkileri fatih hocanin transferlerini veto etmekten

fitne cikarmaktan zaman bulurlarsa bi aciklama yaparlar herhalde

Kesinlikle bir karşıt duruş şart. Babalarının ahırı olmadıgını anlamaları lazım.

Radyo Spor | News

"Sarı kırmızılıların yönetim kurulu üyesi Celal Gürcan,TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ın dün şike soruşturmasıyla ilgili yaptığı açıklama konusundaki düşüncesinin sorulması üzerine ise, “Bu konuda kişisel düşüncemizi ifade etmemiz mümkün değil. Bugün yönetim olarak toplanacağız. Konuyu değerlendirip, yönetim olarak bir açıklama yapacağız” diye konuştu."

Iyi yapmis trabzonlular, gec kalinmis bir karar bence. Daha önce seslerini cikarsalardi daha iyi olurdu. Umarim bizim Kulübde böyle bir aciklama yapar.

Bizden de sert bir açıklama gelmeli. Hatta şikeye bulaşmayan tüm kulüplerden. Kamuoyu oluşturmalıyız TFF'ye karşı.

bizde buna yakın bir açıklama yapmazsak ünal aysal yönetimi gidene kadar lisanslı bir çakı almam hiçbir maça gitmem

helal olsun trabzonspora umarım bu tepkileri giderek artar

çok kötü şeyler olucak o değil ben kuzenimin ağlak ifadesini görücem ,takım değiştiririm diyo :D destek çığ gibi büyüycek, olanların karşısında mum gibi eriycek mali ve tff :eek:

Bu durumdan en fazla zarar gören kulüp TS dur, kıt imkanlarla şampiyonluğa koş ama şeref yoksunları yüzünden elinden alınsın.Eğer TFF adam gibi görevini yapsaydı TS bu işe hiç bulaşmamış adam gibi şampiyon olurlardı.Ama şike ve teşvik yapan FB gibi bir rakibin olursa şansın kalmıyor.

Bence tabzona destek verilmeli.

G.Saray yönetim kurulu, "Cezalar ligin oynandığı sırada verilirse hesabı kim ödeyecek. Karar fiyaskodur" diye görüş belirtti

Tüm planlar bozuldu

G.Saray yönetim kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığı karara büyük tepki gösterdi. Liglerin başlama tarihini 9 Eylül'e erteleyerek, bütün planların bozulduğunu belirten yöneticiler, "Eğer cezalar ligin oynandığı sırada kesilirse, bunun hesabını kim verecek. Madem ki bir netice çıkmayacaktı, neden 9 Eylül'e kadar bekletildik" dedi.

Futbolumuz yara aldı

Yöneticiler şöyle konuştu:

"Biz fedarasyonun oluşumunda tam destek verdik. Ancak görünen o ki bu federasyon sezon başlamadan çatladı ve tüm güvenilirliğini kaybetti. Federasyon kişileri kurtarma yeri değildir. Federasyon başkanın açıklamalarını şaşkınlık içinde dinledik. Türk futbolu bu olaylardan dolayı oldukça büyük yara almıştır."

kaynak :"TFF'nin kararı fiyaskodur" - Sabah

G.Saray yönetim kurulu, "Cezalar ligin oynandığı sırada verilirse hesabı kim ödeyecek. Karar fiyaskodur" diye görüş belirtti

Tüm planlar bozuldu

G.Saray yönetim kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığı karara büyük tepki gösterdi. Liglerin başlama tarihini 9 Eylül'e erteleyerek, bütün planların bozulduğunu belirten yöneticiler, "Eğer cezalar ligin oynandığı sırada kesilirse, bunun hesabını kim verecek. Madem ki bir netice çıkmayacaktı, neden 9 Eylül'e kadar bekletildik" dedi.

Futbolumuz yara aldı

Yöneticiler şöyle konuştu:

"Biz fedarasyonun oluşumunda tam destek verdik. Ancak görünen o ki bu federasyon sezon başlamadan çatladı ve tüm güvenilirliğini kaybetti. Federasyon kişileri kurtarma yeri değildir. Federasyon başkanın açıklamalarını şaşkınlık içinde dinledik. Türk futbolu bu olaylardan dolayı oldukça büyük yara almıştır."

kaynak :"TFF'nin kararı fiyaskodur" - Sabah

Allahınıza kurban

birde bunu resmi siteden yapın gururlandırın bizi

Divan kuruluda toplanmış bizim.Onların açıklaması daha sert olacakmış deniyor.

Üst Alt