Trabzonsporun 7. Şampiyonluğu Kutlu Olsun... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonsporun 7. Şampiyonluğu Kutlu Olsun...

Cevap: Trabzonsporun 7. Şampiyonluğu Kutlu Olsun...

En dogru karar bu sene hicbir Türk takimini Avrupa´ya yollamamak olurdu. 1 sene icinde bu olayi temizler ve devam ederdik diye düsünüyorum. Eger mahkeme Trabzonspor´un tesvik olayina karistigina karar verirse, Türkiye 5-8 yil ceza almayacak mi? Besiktas devam ediyor, mahkeme suclu olduguna karar verirse, Türkiye 5-8 yil ceza almayacak mi?

Fenerbahce´yi günahim kadar sevmem, hakettiklerini de düsünüyorum ama sadece Fenerbahce´yi men etmenin mantigini da anlamiyorum. UEFA Sampiyonlar Ligine cok önem veriyormus da, Avrupa Ligine cok önem vermiyormus. Böyle bir sacmalik olabilir mi ya?

Kisacasi, tehlike hala gecmis degil. UEFA hala Türkiye´yi yakabilir. Bu tehlike hala var.

En dogru karar bu sene hicbir Türk takimini Avrupa´ya yollamamak olurdu. 1 sene icinde bu olayi temizler ve devam ederdik diye düsünüyorum. Eger mahkeme Trabzonspor´un tesvik olayina karistigina karar verirse, Türkiye 5-8 yil ceza almayacak mi? Besiktas devam ediyor, mahkeme suclu olduguna karar verirse, Türkiye 5-8 yil ceza almayacak mi?

Fenerbahce´yi günahim kadar sevmem, hakettiklerini de düsünüyorum ama sadece Fenerbahce´yi men etmenin mantigini da anlamiyorum. UEFA Sampiyonlar Ligine cok önem veriyormus da, Avrupa Ligine cok önem vermiyormus. Böyle bir sacmalik olabilir mi ya?

Kisacasi, tehlike hala gecmis degil. UEFA hala Türkiye´yi yakabilir. Bu tehlike hala var.

Oh bee anlayan biri cıktı beni. Takır takır TR ceza alacak bu riske giriyorlar neden biliyormusun cunku iddaname ortaya cıkınca dicekleri mahkeme sonucunu bekleyelim o yüzden karar vermmeiş olcaklar. Herşeyi planlamıslar.

trabzonun adı geçiyo diyosun

kaynağın nedir ?

medya

bu medya daha önce emenikenin şöyle videoları var böyle para saydı demiyo muydu ?

diyodu

öyle bişey var mıymış ?

yokmuş

demekki ne yapmıyomuşuz ?

basında medyada duyduğumuz herşeye inanmıyomuşuz

trabzonun bir yöneticisi içerde mi ?

değil

birazcık analitik düşünce kabiliyetimiz varsa ne düşünürüz şuan ?

fenerin şike yaptığını bal gibi bilen tff uefa da bu durumu öğrenip tehdit edince fenerin ipini çekti

bu uefa müfettişi salak mı ki trabzonun durumunu sormasın savcıya, adam savcıyla görüştü işte...

Başkanı ve yöneticisi tutuksuz yargılanıyor. İçerde yada dışarda olmaları sucsuz yada suclular demek degil.

uefanın derdi bize ceza vermek mi ki böyle bişey yapsınlar

adamlar minimum sorunla olay nasıl kapanır ve bir 3.dünya ülkesinin karar alamayan beceriksiz ve taraflı futbol federasyonu nasıl düzeltilir diye çalışıyo şuan

bilerek beşiktaşı bırakıp bize ceza vermezler

gerekirse onlar da gerektiği zaman alır cezasını

şuan yeterki tff dediklerini yapsın

tff onlara yardım ettiği sürece tff yani türkiye ceza almaz

onlarda zaten fenerden bile vazgeçti korkudan

Uefanın derdi TRyi yakmak değil, TR kendi kendini yakacak haberi yok. Ha ama benim dedigim gibi olabilir olay. Bence olay su, hepimizin tahmin edecegi üzere TFF iddaname yayınlandıktan sonra dava sonucunu beklicez dicek ve böylece Trabzon da Beşiktaş da henüz suçlanmamış olacaklar. Bence buna güveniyorlar, nasıl olsa daha karar vermicez gitsinler diyolar, o zaman ben soruyorum arkadaşım Fener'in günahı neydi? Fener gibi Beşiktaş da Trabzon da bu işin için de, onlar nasıl katılıyor da Fenerbahçe katılamıyor. Trabzon mevzusunu anlattım polis iddanamesinde trabzonu direk suclamıyorlar fakat fener suclanıyor direk, UEFA bunu dikkate almıstır. Ama Besiktası cidden cozemedim? Yok abi ben bu olaydan sonra işin içinde bişey oldguna inanmaya basladım.

Peki ya şimdi Atletico Bilbao beleşten tur atladı ya, Uefadaki diğer elenen takımlar "Biz Trabzonla eşleşsek biz tur atlardık" deme hakları doğmaz mı?

Dogmaz Uefa'nın kestigi parmak acımaz biz dedik kolumuzu keserler dedik adamlar yine iyi sadece sünnet ettiler

Tebrik ederiz Trabzon

Üst Alt