Trabzonspor'un Rakipleri Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor'un Rakipleri Belli Oldu

Cevap: Trabzonspor'un Rakipleri Belli Oldu

bu şans trabzonun değil fenerin şansı şimdi orda fener olacaktı.

fenerin şansını trabzon kullandı :D

baştan trabzon olsa bu gruba düşmezdi bence :D grubu gördükten sonra fenerlilerin üzüntüsü 2 katına çıkmıştır

Ben sanıldığı kadar kolay olduğunu düşünmüyorum Trabzon'un rakiplerinin. Kimse şaşırmasın Trabzon grup sonuncusu olursa.

Umarım ülke puanına katkıları olur yine de.

Galatasaray.jpg

244397_10150196863537421_287397867420_169_828_b.jpg

344350-11.jpg

uefa-champions-league3.jpg

Ligimizi özledik be kardeşim :( İMPARATOR BİZİ BURAYA GÖTÜR

Daha 2 hafta önce Benfica'ya içerde dışarda hezmitten zor kurtulanlar şimdi gruptan çıkacağız diye sallıyolar.

Türk futbolunda gruplara kalan bi takım olsa hep böyle açıklamalar;ama sonuç her zaman hüsran.

İnşallah yanılırım ama Trabzonspor gurbu 4.bitirir.

Grup tabiki zor, en azından bu grupta bir umut var. 3. neden olunmasın. Al'dede 1 maç alır yeter artar puanlar:)

Trabzonspor'un 4.torbadan , fenerbahçesporun ise ÇÖP TORBASIndan katıldığı kura çekimi sonrası .. Trabzonspor'umuza İnter,C.moskova ve Lille çıkarken fenerbahçespor Goteborg takımıyla eşleşti :D

Porto ve manunun gruplari kolaydi.

Bu grupta da 3. lugu zorlar ama zor isi.

grup için kolay yada zor diyemem , ilginç bir grup .

Tranzonspor içerdeki cska ve lille maçlarını kazanır , interle berabere kalır ve deplasmanlardan 1 beraberlik alabilirse, çıkar bu gruptan.

Hayırlısı olur inşallah, Trabzonspor'a başarılar dilerim.

Trabzon geçen seneki kadrosunu muhafaza edebilseydi ve 1-2 nokta atış transferlerle rahatlıkla 2. çıkabilirdi. Şimdi 3. olup UEFA gidebilir.

1. Maç: İnter-Trabzonspor (D)

2.Maç: Trabzonspor-Lille (E)

3.Maç: C.Moskova-Trabzonspor (D)

Allah´ım sen Trabzonspor´un bin türlü belasını ver inşallah.

Allah´ım sen Trabzonspor´a ebedi başarısızlık göster inşallah.

Uçağınız düşsün de geberin şimdi ne çocuğu olduğunuzu da söylerdim ama Allah´ın adını andığım yazıda yapmak istemiyorum bunu.

Insallah 4-5 futbolcunuzun ayaklari kirilir. Buna cevap olarak:

bu kadar iyi niyetli olma.. mesela rusyaya giderken uçakları denize düşsün bide havada patlasın uçakları cayır cayır yansın hepsi.. denize düşüncede uçaktan çıkamazlar inşallah boğularak balıklara yem olurlar

Az bile ya bu fenerin halleri yani üzülenler varsa şunları okusun derim hepsi pislik bunların harbiden az bile.

Üst Alt