Transfer Bütçesi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Bütçesi

Cevap: Transfer Bütçesi

bence transfer bütçesinden önemlisi transferler olur 20 milyona bir futbolcu alırız fos çıkar(lincoln) 2 milyona bir futbolcu alırız dünya yıldızı çıkar(ribery) parası değil alınacak oyuncu önemli gerçi lincoln un oyunculuğuna lafım yok süpe bir yetnek ama karakteri herşeyini gölgede bırakıyor malesef yoksa takımda en sevdiğim oyunculardan biri ama en sevmediğim insan diyebilirim

evet.. sağolsun ülker 25 milyon dolarlık sponsorumuz olmuşş.. artık forma numaralarının altında ülker yazıcakmış...

Bu konuyu fazla takmıyorum bütçenin üstüne de çıkılabiliyor çünki belli bir bütçe hiç bir zaman yoktur zaten aldığımız oyuncular şimdiye kadar bonservissiz di 2 tane paraya kıyıp adam alıcaklar olucak biticek.

arkadaşlar bizim bütçe ülker'le beraber 20 m € olmuşmudur ülkerden gelen paranın tabiki hepsini kullanmazlarda ondan sordum :p

Ya butceyi kimse bilmiyor. NET bir butce hic bir zaman olmaz, bazen butcenin ustune cikilir, bazen sinirinda kalir ...

bence bu sene transfere bonservisler için hiçbirşey ayrılmadı baksanıza forvete paraya kıyarlar diyorduk owen konuşuluyor. sağ beke neill, orta sahaya da rosşcky'yi alırlar "0" maliyetle kapatırlar transferi bu gidişle. tamam sponsor'dan gelecek paralara dokunulmamalı öncelik şirketlerin birleştirilmesi olmalı doğrusu bu ama hiç mi bonservisli transfer yapılmayacak? leo, m.sarp bonservissiz alınan bence doğru transferler ama bu "beleşciliği" de transfer politikamız haline getirmemeliyiz. ;)

bence bu sene transfere bonservisler için hiçbirşey ayrılmadı baksanıza forvete paraya kıyarlar diyorduk owen konuşuluyor. sağ beke neill, orta sahaya da rosşcky'yi alırlar "0" maliyetle kapatırlar transferi bu gidişle. tamam sponsor'dan gelecek paralara dokunulmamalı öncelik şirketlerin birleştirilmesi olmalı doğrusu bu ama hiç mi bonservisli transfer yapılmayacak? leo, m.sarp bonservissiz alınan bence doğru transferler ama bu "beleşciliği" de transfer politikamız haline getirmemeliyiz. ;)

Suan icin en dogrusu ve mantiklisi budur. Bonservissiz KALITELI oyuncular dura dura ne diye para verelim ki? Ne kadar meraklisiniz para vermeye :D. Suan icin bonservissiz oyuncularin alinmasi cok mantikli az once de dedigim gibi. Sonucta maddi durumumuz ortada. Neyse hersey bi duzluge ciksin, 2,3 yil sonra bonservisli oyuncularda alinir.

Her neyse suan icinde 1 bonservisli oyuncu alinir diye dusunuyorum.

rosicky lincolne 10 basar ama cok cit kirildim

owenin dizi saglam kalirsa ise yarar

neill´i 2006 dünya kupasinda uzatma dakikalarinda italyaya karsi yedikleri haksiz penaltidan taniyorum sade

ülkerden gelen para çoktan uçmuştur... ben söyleyim fazla büyük transfer beklemeyin. en fazla bir tane yıldız oyuncu ve bir tanede orta düzeyli oyuncu alarak transferi bitirirler. zaten bu kadar gecikmnesinin sebebide taraftarın tepkisinin azalması için ortalığın durulmasını bekliyorlar. ;)

Suan icin en dogrusu ve mantiklisi budur. Bonservissiz KALITELI oyuncular dura dura ne diye para verelim ki? Ne kadar meraklisiniz para vermeye :D. Suan icin bonservissiz oyuncularin alinmasi cok mantikli az once de dedigim gibi. Sonucta maddi durumumuz ortada. Neyse hersey bi duzluge ciksin, 2,3 yil sonra bonservisli oyuncularda alinir.

Her neyse suan icinde 1 bonservisli oyuncu alinir diye dusunuyorum.

bonservissiz KALITELİ oyunculara eyvallah, ama bonservissiz SAKAT oyunculara ümit bağlamaya hiç gerek yok bence. ayrıca o bonservissiz diye konuşulan futbolcuların yıllık istedikleri ücretler nerdeyse bonservise bedel.

Transfer bütçesinden çok, o bütçeyi ne şekilde kullandığınız önemlidir...

20 Milyon dolarınız vardır. Ama siz akıl, iş bitiriciliği vs yönlerinden yoksun bir yöneticisinizdir... O, 20 Milyon dolarınızla gereksiz, akılsız transferler yaparsınız. 5 oyuncu alabilecekken anca 3 oyuncu alırsınız vs...

Ama 10 milyon dolarınız vardır. Fakat zeki, iş bitiriciliği yüksek bir yöneticisinizdir. İyi bir yönetici kadronuz vardır. 20 Milyon doları olan takımın yarısı kadar paranız vardır ama onlardan daha akıllıca ve kaliteli transferler yapabilirsiniz...

Bkz; 2008 / 2009

Fenerbahçe;

Daniel Guiza

Josico

Burak Yılmaz

Emre Belözoğlu

Galatasaray;

Milan Baros

Harry Kewell

Fernando Meira

Alparslan Erdem

Morgan De Sanctis