Transfer edilemeyenler listesi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer edilemeyenler listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer edilemeyenler listesi

Merhaba arkadaşlar,

Şu foruma üye olduğum 1 haftalık süreçte elimden geldiğince içten ve dürüstçe yorumlar yaptım. Yapmayada devam edeceğim. Okuduğum okulda (Doğa), Cem isimli bir arkadaşımın babası sayın Süleyman Cendereli, Galatasaray'da transfer k.'sinde yedek üye. Arkadaşımdan aldığım bilgilere göre şu ana kadar transfer girişimlerimizden bir kaç tanesi;

Buraya kimse dikkat çekmemiş.

Transfer komitesi nedir yahu ? :D :D

Eyvallah transfer komitesi vardır,olabilitesi yüksektir de bunun yedek üyesi nedir ? Onu tam çıkaramadım. :D

Haldun Üstünel,Murat Yalçındağ ve Adnan Sezgin'dir benim bildiğim yetkililer.

Transfer yetkilile'ri vardir. Transfer komitesi aklima cok komik seyler getiriyor :D

Ayrica nasil üye oluyormusun :D

Owen Olympiakos'u tercih etmiş sanırım... 2 Milyonluk teklifimizi reddetmiş... Yeni bir yüksek sayı verir miyiz bilmiyorum...

Kulüp bünyesinde "Transfer Komitesi Yedek Üyeliği" şeklinde bir pozisyon yoktur. Konuya itibar etmemenizi tavsiye ederim arkadaşlar,

A.Somuncu

Dediğim gibi. İnanan inanır, inanmayan inanmaz. Dediklerim çıkıyor...

Volkan Şen'den maaliyeti için vazgeçeceğiz dedim... Ve vazgeçildi.

Owen bizi reddetti. Olimpiyakos'un teklifini kabul etmiş. %90 Yunanistan'da.

Orhan Şam imzaya kaldı.

Ve iki farklı ekip biri Almanya biri İngiltere'de...

Kulüp bünyesinde "Transfer Komitesi Yedek Üyeliği" şeklinde bir görev bulunmamaktadır. Dolayısıyla olmayan bir pozisyonda bulunan bir kişiden alındığı iddia edilen bu bilgilerin geçerliliği de yoktur.

Üyelerin de konuya itibar etmemesi ricasıyla konuyu kapatıyorum.

@ Sn. Orkun Akyıldız, özel mesajıma cevap verir ve muallakta olan konuları netleştirirseniz konu tekrar açılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt