Transfer Nöbeti | 2009/10 - ARŞİV - Sayfa 3517 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | 2009/10 - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

merhabalar caner.

@tahir dede

bu forumda bu konuda konuşunca çok tepki çekiyoruz da, eğer uefa hedefse hiç güven vermeyen franconun gönderilip pavyluchenkonun kiralanması ideal olmaz mıydı sence de?

ben sustum :2_thumbs_up_-_anima geçen sene meira gönderilmesin dediğimizde de aynı şeyler...transfer obezliği ayrı, objektif şekilde takımın eksiğini görebilmek ayrı...ama ben hatalıymışım atletico maçları çok kolay geçecek.

madridi çok rahat eleyeceğiz gibi bir his var içimde hiç olmassa bordeaux eşleşmesindeki gibi ecel terleri düküceğimizi zannetmiyorum bu seneki bordeauxnda neler yaptığı ortada

Kaç tane adamdan çekinmemiz gerekiyor,Atletico'dan.Bizim daha çok kozumuz var,onlar bizden korksun.Forlan'da sakat,bizi bilmem de Atletico Madrid için hiç kolay olmayacak.

ilerleyen hafatalarda daha iyi anliyacagizz neler yapabilecegimizi.madrid macina daha 1 ay var ozamana kadar taslar yerine oturur bence. keyifli bir mac olucak ben takima guveniyorum bekleyip gorecez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt