Transfer Nöbeti - ARŞİV - Sayfa 2165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Beyler yeri degil biliyorum ama ticket actim cevap gelmedi o yüzden buraya yaziyorum.

Iphone'dan normalde cok rahat bir sekilde baglaniyordum forum'a ama dun ne olduysa baglandim degisik bir tema vardi ama ben normal görünüm'e alisik oldugum icin öyle girmeyi tercih ettim.

Normal görünüm'e tiklayinca forum'dan cikis yapti,sonradan tekrar kullanici adimi ve sifremi girdim ama her defasinda tekrar Gscimbom'un ana sayfasina geliyor,nasil Cözebilirim?

firatgunayer fırat günayer

Fenerbahçe transfleri Tff ye bildirip borsaya daha sonra bildirme hakkı da var..Tabi cezasını ödemek kaydıyla..

Arkadaslar bu keyifli Transfer Nobeti icin hepinize tesekkur ederim...Her sene oldugu gibi bu transfer nobetinden de cooook keyif aldim ;) Herzaman Heryerde TEK BUYUK GALATASARAY.... ;)

Galatasaray ile sözleşmesi sona eren, Bursaspor'un da peşinde olduğu genç futbolcu Yusuf Onur Arıkan, transferin bitmesine sayılı dakikalar kala MedicalPark Antalyaspor ile anlaştı. Genç futbolcu ile 4 yıllık sözleşme imzalandı.

bu çocuk sağ bek değilmiydi liverpool alt yapısından almıştık galiba çok yetenekli filan deniliyordu ilginç.

bursaya bak bize verdiler sercanı son gün bombaları patlattı adem koçak tagoe sestak basser biz yada bursa kusura bakmayın bursaliyim :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt