Transfer Nöbeti - ARŞİV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

GS'de öncelikli hedef yıldız forvet transferi. Podolski'nin transferinin zora girmesinin ardından rota yeniden Arshavin'e çevrildi. (Lig TV)

bu pilot takımı ile ilgili haberi nerden bulabilirim.britanyada güney amerikadan ve afrikadan takım alındığını kim söyledi ?
altunterim Osman Altunterim

Üç takım alıyor Galatasaray.. Biri Britanya'da, biri Güney Amerika'da, biri de Afrika'da.. Herşey hazır ve proje muhteşem.. Özellikle de Güney Amerika'daki takım dudak uçuklatacak cinsten :) Şimdilik bu kadarını yazabiliyorum.. Araştırsınlar :)

Ne kadar inanırsan artık.

bu ne ya papatya fali gibi arshavin , podolski, arshavin, podolksi. adam mi kalmadi dünyada, satmiyorlarsa zorlami

Bence bu sezon ligde başarısız olmamızın tek sebibi taraftar olacak öyle görünüyor.Aklımız fikrimiz yabancı transferi yaa başka bişey düşünmüyoruz.Sahadada 5 tane yerli oyuncu oynatmak zorundayız arkadaşlar allah aşkına yabancı değil yerli oyuncu konusunu dikkate alın artık yaa

Üç takım alıyor Galatasaray.. Biri Britanya'da, biri Güney Amerika'da, biri de Afrika'da.. Herşey hazır ve proje muhteşem.. Özellikle de Güney Amerika'daki takım dudak uçuklatacak cinsten :) Şimdilik bu kadarını yazabiliyorum.. Araştırsınlar :)

river plate :p

Bursaspor, adının soruşturmada geçmemesine rağmen, Avrupa'da TS ve BJK'nin yer alması üzerine UEFA'ya itiraz edece...

Adamlar haklı tabi,Trabzon a kıyak yaptılarda bizim basımız kel mi diye düsünüyorlar:)

Sadece Afrika'dan iyi 3 tane takım alsalardı da olurdu

ligtv olsun butun medya dansoz gibi, arshavin geliyor derler iki gun sonra arshavin haberini bile vermezler sonra tekrar podol derler, ondan sonra yeni rota elia yaparlar,

elia arshavinden podolski den daha pahali,

Miy 29yıl sonra süper lige çıktı,fener 29yıldır T.Kupası'nı alamıyor.İlk devre 6. hafta,ikinci devre 23. hafta karşılaşıyorlar. 6+23=29 OHA!

:asd:

Volkan Sen gibi bir adami 3,6 milyona aldi trabzon. yillik ücretide 1,1 milyon €.. podolskiyle falan ugrasacagimiza bu arkadasi alsaydik..en azindan Sercan'i kacirmayalim.

Benim bildiğim menajer oyunuyla bir transfer yapılır fakat menajer yüzünden transfer bozulmaz. Bozulursa da anlayın ki ya bizim yönetimde bir sorun vardır yada Podolski'nin beyninde. Podolski yıllık milyon eurolar kazanan bir oyuncu ve gerekirse kendi karıyeri için menajeriyle yollarını ayırabilir.

Eğer sorun menajerse kesinlikle çözülür.

Sercan boşta aslında kaçırmamak lazım. Geçen gün tweetinden yazmıştı çok iyi bi haber aldım çok mutluyum gibisinden. galatasaraylı olduğunu duymuştum bu kadar sevindiğine göre inşallah bize gelir. Güveniyorum Sercan'a :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt