Transfer Nöbeti #2 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 274 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
smiley-3365644_1280.png

Erden Timur şunu düşünüyor olabilir:

- Kampa kadar sol bek ve yedek forvet.
- Ağustos'a kadar sadece gidenin yerini doldurup devam.
- Herkes takımını kurduktan sonra, son günlerde Zaniolo gibi yıldız isimlere hücum.

Forvette ve özellikle 10 numarada bugüne kadarki en ünlü transferimizi yapacağız bence. Hissiyat.

7.5 milyon güzel para yönetim elinden geleni yapmış ama Arabistan işi tüm Dünya'da ortalığı karıştıracak isim yapmış kariyer sonuna gelen adamların odağı ister istemez oraya kayacak

Erden Timur şunu düşünüyor olabilir:

- Kampa kadar sol bek ve yedek forvet.
- Ağustos'a kadar sadece gidenin yerini doldurup devam.
- Herkes takımını kurduktan sonra, son günlerde Zaniolo gibi yıldız isimlere hücum.

Forvette ve özellikle 10 numarada bugüne kadarki en ünlü transferimizi yapacağız bence. Hissiyat.

Lewandowski???

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

7.5 milyon güzel para yönetim elinden geleni yapmış ama Arabistan işi tüm Dünya'da ortalığı karıştıracak isim yapmış kariyer sonuna gelen adamların odağı ister istemez oraya kayacak
Daha ne verelim renktaş bizim çıkabilecek son son son noktamız bu olur yönetimden Allah razı olsun 1 sezon bile olsa böyle bir dünya yıldızını izledik ve şampiyon olduk getirmek içinde temelli çok uğraştilar ama olmadı

V2109 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ali Naci Küçük: "Icardi için Arabistan'dan 3 yıl için 75 milyon Euro'luk teklif yapıldı.

Galatasaray, Icardi'nin yerine koyacağı dünya yıldızını şimdiden aramaya başladı."

Ali naci'nin salladığı verdiği rakamlardan belli. Hem diyor Galatasaray yeni oyunculara bakmaya başladı hem diyor icardi karar verecek. Her türlü sonuçta ben demiştim demek için uydurmuş bir haber.

Parayı elinin tersi ile iten ve Arap yarimadasina gitmeyen oyuncular oldu bu dönem. 30 31 yaşında adam en az 5 sene futbolculuk dönemi var. Yani kariyerinin 3 te biri. Eğer oraya gidecekse saygınlığını yitirir. Kendi kararı. Yinede teşekkür ederiz hersey için ama yerinide mutlaka doldurunuz. Dünyada son vuruşu çok iyi olan tek adam değil İcardi. İnşallah bize gelir çok büyük oyuncu ama gidersede buluruz hemen dünya bitti moduna girmemek lazım. Bize bugüne kadar gelmiş ve yeri doldurulamamis tek adam Hagi dir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt