Transfer Önerileri - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Para edebilecek oyuncuları hızlıca elden çıkarıp Fernando gibi büyük takımlarda gözden çıkarılan isimlere yapışmamız lazım.

Ben büyük ihtimal bu yıl Benzema'nın gözden çıkarılacağını düşünüyorum. Şöyle kiralık bir şekilde alabilirsek çok gol atar burada. ŞL'de çok işimize yarar. Zor bir ihtimal ama Real çok para harcayacak gibi duruyor bu sene.

Yıllar önce önermiştim bu sitede . Şimdi yaşı geçkin lakin sözleşmesi bitecekmiş . 30'una geliyor fakat Japon olması da ayrı bir avantaj . Takashi Inui kesinlikle bonservisi yokken kazandırılmalı .

satılan oyuncu değeri kadar oyuncu alacağız muhtemelen

sol bek
iyi bir orta saha
forvet (9.5 numara)
lider stoper

hocanın öncelikleri olacaktır diye düşünüyorum. Bunlar dışında bir de satılanların yerine oyuncu tabi

olur da Belhanda'ya gelen teklif doğruysa
14.5 Belhanda
8-9m Maicon
7-8m Feghouli satıp Garry'i tutup

Kagawa 8m
Asamoah bedava
Emre Akbaba 4m
Ndiaye(kiralık)
Kjaer(kiralık)
Visca ya da Trezeguet 6-7m

şeklinde yıkıcı bir takım kurulabilir
extra olarak Denayer ve Nagatomo bonservis ve 1-2 yerli hamle

Ndiaye'yi isteyenleri anlamıyorum. Başı kesik tavuk gibi oradan oraya koşan futbolcu ile ŞL'de başarı gelmez.
Selcuk İnan 2012'ye ihtiyacımız var, oyun kurabilecek birine

Rodrigues'i tutalım bence...Ondan gelecek olan parayı mağazacılık devrinden de elde edebiliriz ki 2.4 milyon euro cavanda'dan ve 3.8 milyon euro da telles'ten gelecek...Böylece daha önce önerdiğim bonservissiz isimleri alabiliriz;

Chiellini-Capel-Badstuber-Huth-Vucinic etc...

Bu takimin ilk transferi 8 numara olmali, oyunu iki yonlu oynayabilen, oyun gorusu olan ve duran top kullanabilen biri.

DDwrBIdWAAAWoJQ.jpg

Bir zamanlar tek derdimiz serbest vuruslari Selcuk mu kullanacak Sneijder mi Drogba mi yoksa Burak mi, simdi ise hayatinda serbest vurus kullanmamis oyuncular topun basina geciyor insan cildiriyor yaw.

Ndiaye'yi isteyenleri anlamıyorum. Başı kesik tavuk gibi oradan oraya koşan futbolcu ile ŞL'de başarı gelmez.
Selcuk İnan 2012'ye ihtiyacımız var, oyun kurabilecek birine
Bende çok begenmiyordum performansını hatta o kadar amatör mudahaleleri vardi ki her pozisyonda sarı kart gorecek gibi duruyordu...Takıma seviye atlatacak herkesin onay verecegi isimleri almamız lazım...

Rodrigues'i tutalım bence...Ondan gelecek olan parayı mağazacılık devrinden de elde edebiliriz ki 2.4 milyon euro cavanda'dan ve 3.8 milyon euro da telles'ten gelecek...Böylece daha önce önerdiğim bonservissiz isimleri alabiliriz;

Chiellini-Capel-Badstuber-Huth-Vucinic etc...

Bunlardan birisini alırsak rezil oluruz. Huth çok ağır ve 33 yaşında. Chiellini 33 ve iyi bir maaş ister 4 milyon ve faydası ne kadar olur bu saatten sonra kime?
Badstuber olmuş ve her zaman yine sakatlana bilir hele bizim ligde ve sağlık ekibi var iken.

Paraları yine boşa sacariz

Üst Alt