Transfer Önerileri - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emrenin calismasi lazim Galatasaray standartina yaklasabilmesi icin.
Belhandayi devre arasinda dehleriz diye dusunuyorum
Bende Emre 'nin çalışması gerektiğini düşünüyorum. Aynı Serdar Aziz 'in ilk geldiği zamanki gibi belli bir potansiyeli var ama Serdar Aziz gibi takımın kaptanlık pazubandını takmaya kadar yükselebilecek mi yoksa yeni bir Tarık Çamdal mı olacak buna Emre kendisi karar verecek ama hücum yeteneğine ve skor katkısına çok güveniyorum Emre Akbaba 'nın

Eğer Belhanda giderse çok net 1 tane daha orta sahaya ihtiyacımız var aynı anda bu kadar değişikliğe gitmeyiz gibi devre arasında. Hali hazırda eksik olan stoper ve santrafor takviyeleri yapılsın yeter benim tek niyetim bu. Tabi bu transferleri karşılamak için Rodrigues-Maicon-Feghouli-Belhanda gibi adamlardan hangisinin / hangilerinin gideceğini bilemem ama adam satmadan transfer yapabilecek bir durumumuz yok maalesef...

Haller maliyetli olur reis
Maliyetli olur reis haklısın ama eğer adam akıllı bir forvet almak istiyorsak bunu maliyetsiz halletmek pek mümkün görünmüyor

Mecburen Maicon-Rodrigues-Belhanda-Feghouli gibi adamları olabildiğince iyi pazarlayıp adam akıllı transferler yapmak zorundayız

Ya Haller gibi sağlam bir hedef forvet

Ya da Joelinton gibi hücuma liderlik edebilecek bir forvet transferi şart

Allah'ın genoası bile

Krzysztof Piatek - Oyuncu profili 18/19

şöyle bir adamı bulup 3-4 ayda üç kat piyasa yaptırtabiliyorsa, bizim takımda çok ciddi sıkıntılar mevcut. Transferi bitirme konusu hepimizin malumu zaten üstüne scoutingdeki adamların ne halt yedikleri belirsiz aylık hayli yüksek bir meblağ çıkıyordur bizim kasadan maaşları için. Anca futbolcularla foto çektiriyorlar floryada.

3 ay forvet almaz, son gün modeste çıkar ona da çapları yetmediklerinden çançinçon der, dava der, ağlar. 2 ay sonra 2.lig takımı imza attırır oyuncuya.. takımın kondisyoneri-fizyo ekibi hiçbir boka yaramaz tüm oyuncular sakatlanır.sonra kenetlen başka Galatasaray yok, ulan oyuncu kalmadı zaten. olanların yarısını da futbol terkedeli çok olmuş.

Yazmayayım diyorum ama bizde bu paraya Eren Derdiyok oynuyor. Fransa MT oyuncusunu mu getiriyorsun 2 milyona ?

Eren Derdiyok 500 bin Euro almıyor da 2 milyon alıyorsa bu bizim ayıbımızdır.

Ben Premier League’i takip ediyorum. Yeni yayın ihalesiyle her takım gelirini ciddi arttırdı. Sonra maaşlarda da artış oldu. Ancak Giroud’nun yaşını, performansını ve kalitesini göz önüne alırsan 2 milyon doğru rakam, özellikle PL dışı için ve bizdeki maaşın net olacağı için. Giroud’yu uzun yıllar izlediğimi de ekleyeyim. Öyle Gomis gibi ayağına geleni atan bir adam değil.

Türkiye’ye gelmesi için “özel katsayı” ile maaşını hesaplıyorsan bilemem. Ben o paraları asla vermem. Hele bu yaşında, performansı iyice dibe vuracakken... Gelmiyorsa keyfi bilir. Artık bir çizgi çekmeyi ve finansal olarak bazı şeyleri iyi analiz etmeyi öğrenmeliyiz.

PSG'den Timothy Weah

Muslera
Linnes Ozan Serdar Nagatomo
Belhanda Fernando
Feghouli Akbaba Henry
Weah

Yedek : mariano, maicon, ndiaye, garry, eren, yunus, selcuk

Aslında becerebilirlerse D.Origi 'de çok işimize yarar

Çok hızlı ve güçlü
Golcülüğü fena değil
Topla ilişkisi, pas becerisi filan da var

Hem fiziksel olarak hem yetenek olarak iyi bir forvet her türlü iş yapar bu ligde ...

Origi iskarta . Ben olsam sturridge i alirim kiralama yontemi ile

6 yas fazlasi var ama nasilsa kiralik ve gecici bir cozum olacak

Origi nin gelecegini tahmin edemem ama sturridge su an cok daha iyi ondan

Üst Alt