Transfer Önerileri - Sayfa 197 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Bremen maçları muhteşem zevkli geçiyor bu sene, bu sezon Gladbach maçlarından daha çok bunların maçlarını izliyorum. Şu ana kadar her maçta gol attılar bu sezon, rekor kıracaklar bu gidişle böyle devam ederlerse. Major liglerde toplam 2-3 takım varmış zaten sadece.

Kruse dan ziyade sezon sonu Eggestein'ı da iyi paraya satılabilir belki, Milli Takıma kadar yükseldi kısa sürede.

Antrenörleri genç 37 yaşında mı ne, geçen yılın teknik direktörü seçildi. Frankfurt ile birlikte sezonun en iyi yükseliş yapan iki takımı bence.

Evet Rashica başlarda bayağı tutuktu geçen sene ama bu sezon tam bir patlama yaşadı uçuyor resmen.

sent via GSC

Eggestein de süper topcu gibi duruyor
bundesliga da ortasahalar dinamo gibi bizim gibi tırt değil

Eggesteinin hayvan gibi kosu pensumu var. Adam 12,4 km kosuyor mac basi. Bizden birini her hafta o mesafeyi kosmayi denese adalesinde sorun olur ve 2-3 hafta sakatlanir.

Ben de yıllardır öneriyorum burada, hatta bir kaç yorum önce önermiştim o yüzden sana yerli Morinyo yu yolladım.

Adamların salmasına gerek yok kendi pek istekli değil uzatma konusunda zaten, Bremen aylardır uzatmak için çabalıyor Bremen Avrupa Kupasına katılmayı becerirse kalma ihtimali artar.

Muhtemelen son büyük kontratını kapmak istiyordur adam 2 hafta önce 31 yaşına girdi.

Uğraşmak lazım alınabilir kesinlikle bence. Ama Apo görüşmesin yeter.

sent via GSC
Parayi verirsen kesin gelir mi?

1 milyon euroyu goster denizliye ilk otobusle istanbula yolluyorlar mi goruruz.
Kendisi iyi bir yedek olur hatta yedek otesi olma potansiyeline sahip. Degerlendirmek lazim birsey kaybetmeyiz

Hektor herrara gelir mi gelmez mi bilmiyorum.
Ama bizim yapacağımız transferler herrara gibi futbol zekası yüksek oyunculardan oluşmalı.Yetenekli ama gerizekalı adamlar transfer edilmemeli.

Federasyon ve klüpler Yabancı sınırında soru işaretlerini ortadan kaldırmalı.Değişsede değişmesede uzun süreli yapılacak planı açıklamalı.

Takımlarda ona göre plan yapıp transfer yapsınlar.

Yabancı sınırı değişmeyecekse hiç yerli oyuncu almak için kendimizi kasmayalım.Gerek yok.
Altyapıdaki oyunculara güvenelim.
Kaliteli yerli oyuncularında fırsat transferi olursa yaparız.Aksi taktirde yetersiz adamları doldurmayalım.

Tabiki şu yabancı sisteminde bile az veya çok yerli oyuncu ihtiyaç oluyor.On yüzden bir tek uygun bir sözleşmeyle töre hamlesi yapılabilir.Töre çok yetenekli bir adam.Tutarsa çok iyi olur.

Belhanda-fernado-feg-mariano-diagne
Yukarıdaki adamları elden çıkartmalıyız.Bu adamlardan ne kadar fazla bonservis kazanırsak o kadar iyi.

Selçuk bir şartla kalabilir.Oda oynaması için değil çok büyük revizyonla kurulacak kadroya abilik yapmak.Onlara takıma alışması için yardımcı olmak.bu yüzden çok uygun yıllıkla kalabilir.

Sinan 1 milyona oynayacaksa kalsın.Aksi takdirde gidebilir.

Linnes yabancı sınırı devam ederse alternatif olarak kalabilir.Ama aksi taktirde gitmeli.

Nagatomo konusunda kararsızım.Sakatlığı kronik gibi.Gitmesinde sakınca yok.

Bu durumda gitmesi gerekenler...
Belhanda-fernando-feg
Diagne-mariano-nago
Semih-muğdat-eren
Donk-ömer b.-Ahmet

Yapılması gerek transferlerle kalacak olanlardan bir kadro kurarsak..

Kaleci: muslera-transfer-çipe

Sağbek: transfer-linnes

Solbek: transfer-emre

Stoper : liyundama-Marcao-transfer-transfer

Orta saha : transfer-transfer-transfer-endiaye-emre a.-selçuk-

Kanat : transfer-transfer-onyekuru-yunus-töre

Forvet : transfer-mitroğlu-sinan

mustafa kapı,atalay,ali yavuz,ışık kaan ,sülaymam luş vs gibi yetenekli alt yapı oyuncularıyla kadro desteklenmeli.

Yazarken pek farkına varılmıyor ama ne çok transfer lazımmış bize..Gerçekten özellikle transfer anlamında ne kadar rezil yönetildiğimiz yapmamız gereken transferleri gördüğümüzde daha çok anlaşılıyor.

Ama ne olursa olsun bu veya buna yakın bir revizyon olmalı.Aksi takdirde yerimizde saymaya devam ederiz.
Tabiki burada önemli olan transferi kimin yapacağı.Oyuncu analizini iyi yapan,bu işlerden gerçekten anlayan kişilerin yapması çok önemli.Yoksa her sene revizyon yapmaya devam ederiz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cevad Prekazi: "Galatasaray'a Wilfried Bony'yi önerdim, istemediler. Kaleci Aleksandar Popovic'i önerdim, almadılar. Orta saha Veljko Nikolic'i söyledim, onu da düşünmediler." [Güneş]

Kim la bunlar :D

Prekazi: "Aleksandar Popovic'i tavsiye ettim Galatasaray'a. Çok iyi bir kaleci. 1999 doğumlu. Taffarel'in yanında olsun. Çok daha iyi olur. Alt yapıda kaptanım olan Veljko Nikolic'i de tavsiye ettim, 17 yaşındayken. O da 20 yaşında şu an. Çok iyi bir oyuncu ama istemediler."

Üst Alt