Transfer Önerileri - Sayfa 222 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
emre akbaba türk olmasa tekme tokat gönderilecekler arasındaydı ama o bizim evlat
mariano bitti artık fernando ile devam edilmemeli ndiaye ve onyekuru zaten gidiyor, diagne seneye de böyle olacaksa geçmiş olsun bize

Bu takıma acil olarak bir yürek birde beyin lazım ha birde futbolun hakkini verecek teknik ekip ozellikle yardimcisi futboldan anlayan bir ekip

onu yapincada cekip gidiyor

Bu kez gidemez çünkü Milli Takım ihtimali yok şu anda.

Şu anda yaptığı profesyonel herhangi bir sektörde dünyanın en konforlu işi.

Maddi olarak güzel, prestij güzel, bütün başarı onun, başarısızlıkta sıfır sorumluluk, medyadan eleştiri hatta zorlayıcı soru almıyor, yönetim önünde ceket ilikliyor, istediği adamlar büyük paralarla alınıyor, ultraslanla arasında 'gönül' ilişkisi var.

Yazın yönetimin de eli güçlü olacaktır bu anlamda

Bu kez gidemez çünkü Milli Takım ihtimali yok şu anda.

Şu anda yaptığı profesyonel herhangi bir sektörde dünyanın en konforlu işi.

Maddi olarak güzel, prestij güzel, bütün başarı onun, başarısızlıkta sıfır sorumluluk, medyadan eleştiri hatta zorlayıcı soru almıyor, yönetim önünde ceket ilikliyor, istediği adamlar büyük paralarla alınıyor, ultraslanla arasında 'gönül' ilişkisi var.

Yazın yönetimin de eli güçlü olacaktır bu anlamda
italyadan brir kulup bulur kendine bir sekilde olmadi baska milli takimlar var

Gitmez renktaş gitmez

Mümkün değil gitmesi

Yönetim göndermeden Fatih Hoca kesinlikle bırakmaz

Belki 2002'deki kötü sezonu gibi olursa bırakır

O da hem kendisi açısından hem de bizim açımızdan nadir bir olaydı

Nadir bir olay mi

2. olmus takim

Terim gelmeden onceki sezon kacinci olmus bu takim? 16-17, 10-11?

Ki bunlar sadece bazilari. Bu takimin rezil sezonlarini ne cabuk unutuyor bu taraftar. Unutturana da sampiyonluk yarisindayken garip garip laflar ediyor.

Luyindama, Marcao coplerini aldirdi ama FT haklisin.

Nadir bir olay mi

2. olmus takim

Ki bunlar sadece bazilari. Bu takimin rezil sezonlarini ne cabuk unutuyor bu taraftar. Unutturana da sampiyonluk yarisindayken garip garip laflar ediyor.

2004 senesinde ayrılmıştı. Ayrıldığı zaman da takım 5. sıradaymış. Liderle olan puan farkı 13.

8 numara icin Ndombele ve Cyprien gibi adam lazim, ikiside fransa ikinci liginden cikisli, bu ligi iyi taramaliyiz, yetenek kayniyor. Salzburg Naby Keita'yi da fransa ikinci liginden bulmustu.

6 numara icin Soumare'yi yazmistim ama kendisiyle ilgilenen takimlari gordukten sonra bu transfer zor.

Nadir bir olay mi

2. olmus takim

Tartismak icin dogru zaman degil ama 10 11
16 17
Bu takimlar les gibiydi. 10 tane Terim gelse birsey yapamazdi

Üst Alt