Transfer Önerileri - Sayfa 280 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

8 numara olmasina ragmen kosmuyor mu?

1 maçını izledim o da PSG deplasmanı. Koşuyor da mücadelesi takım arkadaşlarına göre zayıf kalıyordu. Kısa mesafede şok preslerle çaldığı toplarla PSG'ye tehlikeli anlar yaşattı o maçta ancak takım arkadaşlarının beyni olmadığı için değerlendirememişlerdi. Diyorum ya bazı özellikleri çok iyi duran topları kullanması, kısa mesafedeki şok preslerle topla hızlı çıkması ama öyle abartıldığı gibi lider oyuncu gibi değil. Küçük takımın lider oyuncusu gibiydi daha çok.

Vittese-groningen Play Off maçını izleme fırsatı yakaladım.

Bu çocuk tam aradığımız isim olabilir. Merkez orta sahada oynadı ki müthiş işler çıkartı.

1 gol 2 asisti oldu bu maçta ama bunun yanında top ile müthiş ve oyun zekası yüksek. İkili mücadeleden kaçmıyor.

Toplam 9 gol 13 asist ile oynamış şimdiye kadar bu sezon. Yaşı henüz 20 yaşında.

Kötü olan çocuk Real Madrid'in oyuncusu ve kiralık vermişler sadece. Belhanda yı satıp zorlamak gerekir bunun için.

Emre Çolak kesinlikle takımımıza katılmalıdır.

795959-20753928-2560-1440.jpg

Gene aklıma şey geldi adamın biri vardı geçen transfer dönemi havaalanındamı ne çalışıyormuşmuş yok bileti varmış bi futbolcunun bilmem ne nerde bu biletçi arkadaş şimdi

Üst Alt