Transfer Önerileri - Sayfa 322 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Minamino zu Lpool olacakmış.

Shaqiri zu Galatasaray olur mu acaba? Sonuçta yedek ofans oyuncusu Origi ve gelirse Minamino dan sonra forma şansı azalacak ve yazın şampiyonaya hazır gitmek isteyecektir.

Transfer nöbeti değil bu başlık ama nöbete de pek gerek kalmayacak herhalde.Bu adam yönetimin sosyal medya sözcüsü gibi ve geçen sene çok yanılmadı.

Nerde içi geçmiş çöp yerli var terim aldırır sever öyle boşa para sacmayı inşallah ne satarlar nede alırlar bunlar gidene kadar

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bence biraz abarttık, bu sene gelen oyuncuların hangi birini istemezdik. Hoca da istedi aynı şekilde.
Geçen sene ocakta gelen oyunculara bakalım.
Marcao
luyindama
cagne(durumu malum bunun menajeri bayağı silkeledi bizi)
mitroglu(kiralık)

Yatırım olarak bakarsak 2 tane geleceğe yatırım bir adet günü kurtarma ve bir adet bonservis atlatma transferi yapmışız
Aynı sezonun başında onyekuru gibi bir potansiyeli kiralamışız.
Hoca bu sene yapılan transfelerin yanlış olduğunun bildiğin farkında hata yaptığını açıkça söylüyor ve ekliyor bir daha olmayacak diye.

"yani bir yandan finansal olarak toparlanmaya giderken diğer yandan daha aç, istekli, dönüşü olabilen, diri, genç oyunculara yatırım yapmalıyız diye ısrarla söylüyorum. çünkü tablo gösteriyor ki biz bu sıkıntıyı iki sene daha çekeceğiz. ama birtakım zorlukları böyle aşabiliriz. ben galatasaray'ın günlük konusunu, mevcut, yakın zamanı düşünürken aynı zamanda ilerisini de büyük resmi de görmek zorundayız diyorum."

fatih hoca yeni genç oyuncular keşfetmiş!

Marouane Fellaini'nin istenilmesi halinde Galatasaray'a imza atmaya hazır olduğu ifade edildi.

(Akşam)

1576177237089.png

Atl mineiro mailton diye gencle sozlesme imzaladı. Guga'dan biraz daha hizli ve teknik, duran toplari da iyi ama savunma ve oyun görüşü olarak guganin gerisinde. Atl mineiro mailtonu kullanir devre arasi marianoyu salabilirsek guga bizde

Transfer nöbeti değil bu başlık ama nöbete de pek gerek kalmayacak herhalde.Bu adam yönetimin sosyal medya sözcüsü gibi ve geçen sene çok yanılmadı.

En kötü şartlarda stoper ve bek oyuncusu gelir. Ama bazıları gibi ilk 11'e bende 5-6 transfer beklemiyorum

-----Muslera-----
Linnes---Transfer---Marcao---Transfer
-------Lemina----Nzonzi----
Feghouli---Akbaba----Onyekuru---
-----------Falcao----

Bu tarz bişey oynarız kesin

En kötü şartlarda stoper ve bek oyuncusu gelir. Ama bazıları gibi ilk 11'e bende 5-6 transfer beklemiyorum

-----Muslera-----
Linnes---Transfer---Marcao---Transfer
-------Lemina----Nzonzi----
Feghouli---Akbaba----Onyekuru---
-----------Falcao----

Bu tarz bişey oynarız kesin

Nzonzi yerine bir oyuncu bekliyorum ben. İki 6 numara biraz fazla defansif oluyor. Yazın Seri geldiğinde Ndiaye’nin zekisi dedik ama çok farklı stillerde futbolcularmış meğerse. Buna ek olarak Seri’nin de ölüsü gelince orta saha ne defans yapabildi ne ofans. Lemina iyi tuttu ama orada Allah’tan. Mesela Belhanda’nın satışından bir stoper kiralasak, bir sol ben alsak, üstüne bir de en kötü Ndiaye gelse, bu takım devre arasını da iyi geçirirse içeride yine 4-5 atar geçen senelerde olduğu gibi. Deplasmanda da işler şimdiye göre daha farklı olur.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nzonzi yerine bir oyuncu bekliyorum ben. İki 6 numara biraz fazla defansif oluyor. Yazın Seri geldiğinde Ndiaye’nin zekisi dedik ama çok farklı stillerde futbolcularmış meğerse. Buna ek olarak Seri’nin de ölüsü gelince orta saha ne defans yapabildi ne ofans. Lemina iyi tuttu ama orada Allah’tan. Mesela Belhanda’nın satışından bir stoper kiralasak, bir sol ben alsak, üstüne bir de en kötü Ndiaye gelse, bu takım devre arasını da iyi geçirirse içeride yine 4-5 atar geçen senelerde olduğu gibi. Deplasmanda da işler şimdiye göre daha farklı olur.

Ben kimseyi satamayacağımızı varsayarak yaptım kadroyu,kiralıklarla. Sol beki kiralayacaz vaziyet onu gösteriyor,stoperde zannımca kiralık olur sene sonu Luyindama dönücek.

Satma işi bence daha çok sene sonuna kalıcak gibi Feghouli gibilerini sene sonu satarız. Bir ihtimal şu olabilir Belhanda satılıp o paranın bir kısmıyla kesin Mert Hakan alınır

Ben kimseyi satamayacağımızı varsayarak yaptım kadroyu,kiralıklarla. Sol beki kiralayacaz vaziyet onu gösteriyor,stoperde zannımca kiralık olur sene sonu Luyindama dönücek.

Satma işi bence daha çok sene sonuna kalıcak gibi Feghouli gibilerini sene sonu satarız. Bir ihtimal şu olabilir Belhanda satılıp o paranın bir kısmıyla kesin Mert Hakan alınır

İşte bence Belhanda satılıp yerine sol bek alınır. Kaç paraya gittiğine bağlı olarak Mert Halan ve Emre Kılınç da gelebilir. Zaten ben sol beke 3 milyondan fazla vereceğimizi düşünmüyorum. Belhanda’yı aldığımız fiyattan bile satsak 5-6 milyon euro kalıyor elimizde. O paraya da bence Mert Hakan ve Emre Kılınç alınır. Bir de ben 8 numarada Taylan Antalyalı’dan da yararlanılmasını isteyenlerdenim.

İşte bence Belhanda satılıp yerine sol bek alınır. Kaç paraya gittiğine bağlı olarak Mert Halan ve Emre Kılınç da gelebilir. Zaten ben sol beke 3 milyondan fazla vereceğimizi düşünmüyorum. Belhanda’yı aldığımız fiyattan bile satsak 5-6 milyon euro kalıyor elimizde. O paraya da bence Mert Hakan ve Emre Kılınç alınır. Bir de ben 8 numarada Taylan Antalyalı’dan da yararlanılmasını isteyenlerdenim.

Valla bilemiyorum kardeşim derenin altından daha çok su akar. Belkide zararına Diagneyi satarlar 7 milyon gibi rakama.

Valla bilemiyorum kardeşim derenin altından daha çok su akar. Belkide zararına Diagneyi satarlar 7 milyon gibi rakama.

Ben o sığırcığı unutmuşum. Bakalım belki de dediğin gibi olur. O zaman her şey yerli yerine oturur. Transfer çok olmaz belki ama takıma dönecek futbolcularla birlikte baştan aşağı yeni bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum şu andaki kadroya göre.

Ben o sığırcığı unutmuşum. Bakalım belki de dediğin gibi olur. O zaman her şey yerli yerine oturur. Transfer çok olmaz belki ama takıma dönecek futbolcularla birlikte baştan aşağı yeni bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum şu andaki kadroya göre.

O çok önemli işte. Akbaba-Onyekuru-Linnesin ne vereceği çok önemli Linnes ve Onyekuru 3-4 aydır oynamıyorlar,Akbaba 8 Ay oldu.

Mevcut takımın 2 bekini değiştirsen(Stoper ve onyekuru geldi varsayıyorum) birde merkez orta sahaya beyni olan oyuncu alsan çok şey değişir

Üst Alt