Transfer Önerileri - Sayfa 330 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tuttosport gazetesindeki bilgilere göre; Fluminense, Cruzeiro'dan ayrılan forvet Fred ve Türkiye'den Galatasaray ile sözleşmesi sona eren sağ bek Mariano'yu transfer edecek.

1586421808729.png

El Pais

"Falcao bir yere gitmiyor. İddia edilen tekliflerin €10M olduğu söyleniyor ama Galatasaray €15M'un altındaki her teklifi reddeder. Falcao'nun hedefi, Portekiz, İspanya ve Fransa'daki başarılarına G.Saray ile şampiyonluk başarısını da eklemek."

1586421861343.png

RECORD - Portekiz

Al Sadd ve Al Hilal Falcão'yu istiyor.. 34 yaşında Radamel Falcão ilgi çekmeye devam ediyor. Şu anda Galatasaray'ın oyuncusu olan eski FC Porto forveti Türkiye'den ayrılabilir ve Al Sadd ile Al Hilal aday olarak sıraya girdiler bile.

Xavi liderliğindeki bir Katar ekibi olan Al Sadd, Galatasaray'a 14 milyon avro bonservis ödemeye ve oyuncuya da yıllık 10 milyon maaş teklif etmeye hazır. Öte yandan Al Hilal'in ne teklif ettiği bilinmese de Kolombiya'yı almak için rekabetten kaçınmayacağı belirtiliyor.

1586422049982.png

hangi parayla??

Galatasaray sezon sonunda Sofiane Feghouli’yi elden çıkarabilirse, yerine Trezeguet’yi transfer edecek. (Manu Lonjon)

1586516024695.png

Heidenheimda Dorsch diye bir 6 no var. Bayernin altyapisindan ve U21 milli oyuncu. Yazin tek sene sözlesmesi kaliyor ve 3 milyon civarinda serbest kalma maddesi varmis.

Cocuk Heidenheime geldigi an orta sahanin boss rolünü aldi ve formayi bir daha kaptirmadi. Hocanin 6 numaralari gibi kendisini stoperlerin arasina birakip arkadan oyun kurmayi da seviyor. Bir kac macini izlemistim Heidenheimin ve baya zeki, sakin ve pres yemekten korkmayan oyuncu gibi oynuyordu. Nadir pas hatasi yapiyordu ve teknigi saglam duruyordu. Ikili mücadeleden kacmiyor ama bana boyu fazla uzun olmadigi halde hafiften agir gibi gelmisti.

Genc alman oyuncuyu ama türkiyeye getirmek zor olur. Normalde yazin orta seviye Bundesliga takimindan biri onu kapar herhalde.

Heidenheimda Dorsch diye bir 6 no var. Bayernin altyapisindan ve U21 milli oyuncu. Yazin tek sene sözlesmesi kaliyor ve 3 milyon civarinda serbest kalma maddesi varmis.

Cocuk Heidenheime geldigi an orta sahanin boss rolünü aldi ve formayi bir daha kaptirmadi. Hocanin 6 numaralari gibi kendisini stoperlerin arasina birakip arkadan oyun kurmayi da seviyor. Bir kac macini izlemistim Heidenheimin ve baya zeki, sakin ve pres yemekten korkmayan oyuncu gibi oynuyordu. Nadir pas hatasi yapiyordu ve teknigi saglam duruyordu. Ikili mücadeleden kacmiyor ama bana boyu fazla uzun olmadigi halde hafiften agir gibi gelmisti.

Genc alman oyuncuyu ama türkiyeye getirmek zor olur. Normalde yazin orta seviye Bundesliga takimindan biri onu kapar herhalde.

Adam zaten şimdiden 4.5m euro. 10m'dan aşşağı vermezler.

Üst Alt