Transfer Önerileri - Sayfa 477 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Bonservisi Bodrumspor'da bulunan Gökdeniz Bayrakdar bence hem Oğuz Aydın'dan hem de Can Keleş'ten çok daha iyi ve yaşça daha küçük olması dolayısıyla tercih edilebilir halde.
1-2 milyon euro istenir.

Bonservisi Bodrumspor'da bulunan Gökdeniz Bayrakdar bence hem Oğuz Aydın'dan hem de Can Keleş'ten çok daha iyi ve yaşça daha küçük olması dolayısıyla tercih edilebilir halde.
1-2 milyon euro istenir.
Olumsuz. Akıllı bir oyuncu değil bu çocuk. Daha önce yüzlercesini gördüğümüz 'pırpırgiller' familyasından; atletizmi biraz düştüğü anda hiçbir numarası kalmaz.

1-2 milyon euro istenir.

Bu herif nasıl Bodrum'a düştü onu da anlamadım..Antalya'da baya iyi gidiyordu sonra bir ara bocaladi pat bodrumsporda..
Bizde iş yapmaz da süper ligde her türlü oynar

Olumsuz. Akıllı bir oyuncu değil bu çocuk. Daha önce yüzlercesini gördüğümüz 'pırpırgiller' familyasından; atletizmi biraz düştüğü anda hiçbir numarası kalmaz.

Evet oyun görüşü ve teknik kapasitesi düşük ama Barış Alper'in çok mu yüksek, bence kaliteli oyuncular ile oynadıkça gelişecek potansiyeli mevcut ve yaşı genç yani 25-26 değil.

Evet oyun görüşü ve teknik kapasitesi düşük ama Barış Alper'in çok mu yüksek, bence kaliteli oyuncular ile oynadıkça gelişecek potansiyeli mevcut ve yaşı genç yani 25-26 değil.
''Ya tutarsa?'' kabilinden belki denenebilir desem, tutma ihtimali çok düşük. Oğuz bundan çok daha olgun ve temaslı oyuna da yatkın mesela; aralarında sadece 1 yaş fark var.

süheyl batum: transfer görüşmelerini sportif a.ş başkanı olarak ünal abi(aysal) yapacak. teknik yönetim ve scout ekibinin önereceği oyuncuları alacak. öyle ben bunu aldım okan hoca al bu adamı oynat şeklinde transfer olmayacak. teknik ekip kimi isterse o alınacak.

Son düzenleme:
Jornal de Notícias

Orta saha oyuncusu Gonçalo Franco, Moreirense'nin en değerli topçularından biri. 23 yaşındaki oyuncu ile ilgilenen birçok kulüp var. Galatasaray bu transferde ön planda. Sözleşmesi biten Camacho'nun transferi çok yakında olabilir.

1716380249355.png

Lukas Kalvach'ı orta saha rotasyonuna alalım bence.Hem Torreira'yi yedekler hem de bazı Maçlar'da 8 Numara'da oynar.Lider karakterli 1 oyuncu..

Abi bu yabancı kuralı ile zor o iş. İnşallah o işe bi el atarlar böyle saçma bi kural olamaz.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Takımda Ndombele gidecek ve Sergio Oliveira'nın da gidebileceği konuşuluyo.Bence takımda ki en önemli eksik Torreira'nın iyi 1 yedeğinin olmaması.Berkanla o açığı kapatmaya çalışıyoz ama yanında ki orta sahada ona sürekli 1 şekilde yardıma geldiği için hücum olarak orta sahalardan 1 katkı alamıyoz.Bence reis başka yerlere Türk alternatif bulabiliriz..

Takımda Ndombele gidecek ve Sergio Oliveira'nın da gidebileceği konuşuluyo.Bence takımda ki en önemli eksik Torreira'nın iyi 1 yedeğinin olmaması.Berkanla o açığı kapatmaya çalışıyoz ama yanında ki orta sahada ona sürekli 1 şekilde yardıma geldiği için hücum olarak orta sahalardan 1 katkı alamıyoz.Bence reis başka yerlere Türk alternatif bulabiliriz..
Mertens kalacak gibi Ziyeş var bu adamlar direk seneye 11 olmaz. E daha kiralık adamlar var çikıldau ross bilmem ne gönderilir gerçi onlar da. Daha tete zaha dan falan çıkman lazım. 8 yabacı olsa yine 11 de seneye sahada 4 tane kulübede oturacak yabancı alabilirsin demek oluyor. İkisi gitti Ziyeş mertens e kaldı iki. Yani yedek için çok seçici olmak lazım bu da mal gibi bitik adamlara büyük para akıtabiliriz demek oluyor. Boey gibi adam alamazsın mesela seneye kimse o riske girmek istemez. Yani çok sıkıntı bu kural.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt