Transfer Önerileri - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

8 numaraya as olarak Nuri Şahin yedek olarak Emre çolak iyi gider.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

östersund maçından sonra böyle birr tweet atan adam bir daha bu kapıdan içeri giremez.. muhtemelen abilerinin yanına akbilspora gider

DFNEXW3U0AApR03.jpg

2 tane orta saha istiyorum.Futbol aklı çok iyi ve top ayağına mıknatıs gibi yapışacak.2 orta saha derken 8 ve 10 numara demek istiyorum. Ayrıca en az 5 ilk 11 oyuncusu gerek gibi.

2 stoper - 1 serdarın yanına oynayabilecek biri + iyi 1 yedek
2 iyi orta saha -
1 sol kanat veya sağ
1 forvet - gomisin yanına oynayabilecek biri

Garry ve diğer oyuncuların satışı ile bunu gerçekleştirebiliriz - lakin Garry satılmazsa 2-3 iyi topcuyu kiralamak lazım.

Belhanda out - emre in

Oyunu geçtim. Zaten beğeniyorum ama en az üç kırmızı kart alacak şey yaptı. Bu saate bunu göz alan bir futbolcu takımını hiç umursamıyor.

Takımdan ilk yollanan olmalı

ciddi revizyon lazım

muslera
mariano
serdar
nagatomo (alırız muhtemelen)
fernando
gomis (iyi bir teklif gelmezse)
feghouli (iyi bir teklif gelmezse)

kalmalı diğerlerini göndermeliyiz

tam murhanlık dönem/kadro var şuan 25 futbolcu gönderip 20 futbolcu almalık

ciddi revizyon lazım

muslera
mariano
serdar
nagatomo (alırız muhtemelen)
fernando
gomis (iyi bir teklif gelmezse)
feghouli (iyi bir teklif gelmezse)

kalmalı diğerlerini göndermeliyiz

tam murhanlık dönem/kadro var şuan 25 futbolcu gönderip 20 futbolcu almalık

linnes selcuk tolga eren falan sunlari bir postalayabilirsek allahin izniyle önümüz acik. sözlesmesi biten epey cöp var zaten lato mato gidiyor.

Gelecek sezon olmasi gerek ilk 11:

Muslera
Mariano - Maicon - Serdar - Transfer
Fernando
Feghouli - Belhanda - Transfer - Transfer
Gomis
Sol bek (Nagatomo olabilir, benim ilk tercihim genc bir isim olur)
Belhanda'nin yanina da oyunu iki yonlu oynayabilen, oyun gorusu iyi, dinamik, ofansif katki verebilen ve gol atabilen bir orta saha lazim.
Sol kanada da transfer lazim. Rodrigues'i 10-15m arasi satip yerine Jonathan Bamba alinabilir. Sozlesmesi sene sonu bitiyor, baya talibi vardir ama imza parasi ile ikna edebilirsin. Iyi bir sezon geciriyor + Fransa U21'de oynuyor.

Bana kalsa Feghouli ve Belhanda'yi da satarim ama kimse talip olmaz, ilgi olsa bile kimse bizim verdigimiz yillik ucreti vermez. Aslinda sezon bittikten sonra Fatih hoca bu iki oyuncuyla gorusup kendilerini gelecek sezon kadroda dusunmedigi iletmeli ama bunu yapar mi? Yapmaz.

Üst Alt