Transfer Taraftarı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Taraftarı

Transfer taraftarı dediğin elde Gomis varken daha kaliteli bir forvet isteyen, Fernando varken daha kaliteli bir orta saha isteyendir. Elimizde sol bek yok sol bek transferi elzemdir şampiyonlukk elden gidecek

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet bu bir gerçek ama yeni yönetim bir hata yapıyor. Bir tanesi çıkıyor transfer yok iması yapıyor, sonra bir başkası çıkıyor transfer için uğraşıyoruz diyor.
Onu her yönetim yapıyor maalesef taraftardan tepki gelince hemen yuvarlak konuşuyorlar. Ama dediğim gibi önemli olan burada Fatih hocanın dedikleri öncelik paraların ödenmesi, sonrasında transfer olabilir veya olmayabilir de.

Sen bunu dikkate alacaksın ve bunda da eleştirilecek birşey yok mevcut oyuncularına para veremezken yeni oyuncu alırsan parasını alamayan oyuncular orayı yıkarlar.

Transfer taraftarı dediğin elde Gomis varken daha kaliteli bir forvet isteyen, Fernando varken daha kaliteli bir orta saha isteyendir. Elimizde sol bek yok sol bek transferi elzemdir şampiyonlukk elden gidecek

O zaman şöyle tekrar söyleyeyim sözüm transfer isteyen taraftara değil ya da sok bek ihtiyacımız var diyenlere değil. Haklı olarak "öncelik oyunculara paralar ödemek aylardır paralarını alamayan oyuncular var" diyen yönetimi transfer yapmıyor diye eleştirmektir. Burada haklı olunmadığını düşünen var mı? Yani oyuncuların parasını ödeyemediğin durumda transfer yaparsan 1 oyuncu kazanırsın ama 23 oyuncu kazan kaldırır. Burada problem yok sanırım?

Ayrıca o dediğini yapanlarda var bu arada bu gözler 2012'lerde falan o tipleri de gördü.

Kimsenin fikrine katılmak zorunda değilsiniz. Hakaret etmeyin hemen. O zaman siz dolu yazılar yazın onu okusun herken.

fatih hacı ve yandaşları şuan en büyük dursun düşmanı olduğu için kimse üzerine alınmayacaktır. nedense bana bazı kesimleri hatırlatıyor bu durum ama çıkaramadım.

Bütün bunların taraftarla zerre alakası yok. Taraftarın etkisinin en az olduğu kulüplerden biriyizdir yeryüzünde. Dursun'un paçayı kurtarmak için yaptığı 2 popülizm ile taraftar zannetti ki etkisi var.

Bütün bu olanlara taraftarın zerre etkisi yok. Taraftar her zaman transfer ister zaten bunda garipsenecek birşey de yok.

Üst Alt