Transferde Son Durum - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transferde Son Durum

7b86fxherdan_shaqiri_fullSize_1.13570541.1323412924.jpg

Süper Lig’de yoluna dolu dizgin devam eden Galatasaray, transfer çalışmalarını da sürdürüyor.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Transferde Son Durum

önceki transfer sezonları her türlü futbolcuyu guya almıştık, gazetecilerde yalan dolan işlerinden bıktı gibi...

Muslera

Eboue

Semih Kaya

Ujfalusi

Hakan Balta

Xherdan Shaqiri

Felipe Melo

Selçuk İnan

Emre Çolak

Johann Elmander (Milan Baros)

Sercan Yıldırım (Kazım Kazım)

Muslera

Eboue

Semih Kaya

Ujfalusi

Hakan Balta

Xherdan Shaqiri

Felipe Melo

Selçuk İnan

Emre Çolak

Johann Elmander (Milan Baros)

Sercan Yıldırım (Kazım Kazım)

Baros bu ligin en iyi golcüsüdür diye baslık acan üye sen degil miydin? Elmander'in bu formsuz döneminde Baros'u alternatif tutmak nasıl bir mantık anlayamadım.

Ek olarak Baros ve Sercan beraber oynadıklarında baya baya iyi oynatıyorlar biribirlerini.

Shaqiri gelirse uzun sure su ilk 11 olur ;

___________Muslera_____________

Ujfalusi___Semih___Zan___Hakan Balta

Shaqiri___Melo____Inan____Emre Çolak

________Baros_____Elmander________

Cevap: Fatih Terim'den Transfer Açıklamaları

Turgut Doğan Şahin hakkında söylediklerine kısmen katılabilirim, ancak Uğur Uçar transferinden vazgeçilme sebebinden dolayı yönetim utanmalı. Kendini bilmezin hiçbir etik değere sığmayan transfer ambargosunu kabul eden, üstelik sırf bu nedenden dolayı kendi alt yapısından yetişen oyuncuyu transfer etmekten vazgeçen bir anlayış son derece yakışıksız.

Başkan Shaqiri transferi bize bağlı dedikten sonra hocanın ben istiyorum demesi restleşme gibi olmuş:) Bakalım başkan namus meselesi yapıp alacak mı Shaqiriyi...

Turgut Doğan Şahin hakkında söylediklerine kısmen katılabilirim, ancak Uğur Uçar transferinden vazgeçilme sebebinden dolayı yönetim utanmalı. Kendini bilmezin hiçbir etik değere sığmayan transfer ambargosunu kabul eden, üstelik sırf bu nedenden dolayı kendi alt yapısından yetişen oyuncuyu transfer etmekten vazgeçen bir anlayış son derece yakışıksız.

birde bunun üstüne şu sabriyi gördükten sonra.

Bunca aciklamadan sonra en azindan borsaya bir aciklama yapilmali bence, yoksa yine ceza aliriz gibi geliyor bana.

Üst Alt