Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimler

Cevap: Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimler

Serdar Aziz ve Martin Olsson transferleri ile ihya oluruz

Semih iyi cikarsa Serdar - Semih ikilisi olusturulabilir (in the long run)

Ucuz, kolay, beles falan gecin artık bunları. Kolo Toure + Aly Cissokho = Avrupa kupası

Yerli bir defans göbegini unutun. Rezillikten daha rezil olur.

------------Muslera------------

Eboue-Toure-Semih-Cissokho

-------------Pitbull-------------

^Dünya capında bir omurga.

Kemal Tokak'ta fena adam degilmis bu arada. 2'den fazla istemezler herhalde.

reyis sallamadin dedigimi de 5 yabanci koyduk diyelim o sekilde, takimin geri kalani neolcek

Sonradan gördüm yazıyı.

Sınırlama kalkar yakında. Aziz'in isteklerini yerine getirmeye geldi mevcut FFF baskanı.

Sonradan gördüm yazıyı.

Sınırlama kalkar yakında. Aziz'in isteklerini yerine getirmeye geldi mevcut FFF baskanı.

Sınırlama kalksa bile 6 oyuncudan fazlasına izin verilmiycek bildiğim kadarıyla ilk 11 de yanlızca klüpler istedikleri kadar yabancı oyuncuyla kontrat imzalayabilecek ve maç kadrosunda yine en fazla 8 yabancı olması gündemde..

Sınırlama bence tamamiyle kalkar. Galatasaray'ın her gecen gün hızla büyüyen mali gücünden cekinip FFF baskanına geri adım attırırlarsa baska tabi.

her gecen gun buyuyen mali gucu ilk defa duydum mete reis

borclar cok

Stad gelirleri %100 arttı, bu bile bir fark. Sonra Riva gelecek seneye kalmadan degerlendirilecek gibi.

Neyse konuya dönersek, suan Sky Türk'te Bülent Korkmazı dinliyorum. Aynen sunu dedi: "Galatasaray takımında Servet dısında birebir'de iyi ve etkili olan bir savunmacı yok."

Futbolcuyken cok mücadeleci ama tam bir kazmaydı. Futbol bilgisi ise kesinlikle daha beter. Song-Tomas ikilisini hic mi izlemedi bu adam?

Stad gelirleri %100 arttı, bu bile bir fark. Sonra Riva gelecek seneye kalmadan degerlendirilecek gibi.

Neyse konuya dönersek, suan Sky Türk'te Bülent Korkmazı dinliyorum. Aynen sunu dedi: "Galatasaray takımında Servet dısında birebir'de iyi ve etkili olan bir savunmacı yok."

Futbolcuyken cok mücadeleci ama tam bir kazmaydı. Futbol bilgisi ise kesinlikle daha beter. Song-Tomas ikilisini hic mi izlemedi bu adam?

Gökhan Zan'ı ben Servet'e tercih ederim ki geçen sene çok az forma giymesine rağmen çıktığı kritik maçlarda özellikle derbilerde çok iyi iş çıkardı , umarım formayı uzun süreliğine kapar..

Servet yetersiz olan G.Zan'ın tek bir pabucu bile etmez.

Servet takımı yavaslattıgı gibi rakibe ayrıca topla oynama alanı ve zamanı bırakıyor. Pozisyonları rakipten önce sezemiyor olabilir, bu dogrultuda bir meziyeti yoktur anlarım. Peki bu adamın alt yapısıda mı yok? Stoper yani durdurucu adam rakiple birebir kaldıgında pozisyonuna ve kaleye mesafesine göre rakibe kalcasını döner ve rakibi kaleye fazla yaklastırmadan direk hamlesini yapar. Servet ise rakip üzerine geldikce geriye gömülüp bir mıknatıs gibi rakibi kaleye cekiyor. Bu yüzden sacma sapan goller yiyoruz son 3 sezondur.

Servet ilk sezonunda iyiydi diyenler var. Bakın, gerek Song gereksede Emre G. rakibe önde basan adamlardı. Top rakibe gelmeden topun inecegi yeri sezebilen oyunculardı. Bu sayede rakipten önce topa hamle etme imkanları oluyodu. Ayrıca ikiside zıpkın gibi cevik adamlar. Servet cok iyi denilen ilk sezonunda bu adamların kaymagını götürdü. Ayrıca Mehmet Topal mecburiyetten defansa kadar gömülüp geriye destek veriyodu. Bunca pozistif unsura ragmen bu adam sırıtıyodu ve yinede takımda barındırdılar.

Fucile'de sol beke düşünülebilir.Sağ ayaklı olmasına rağmen solbekte oynayan bir oyuncu.P.Lahm gibi.6-7 milyon avro arası bir fiyata çok rahatlıkla alınabilir.

Beklerimiz Eboue ve Fucile gibi çizgiyi boydan boya hem savunma hemde hücum anlamında iyi kullanabilen oyuncular olur.Cishokho çok iyi bir bek ama kolay bir tarnsfer değil.Hem O.Lyon satmak istemez hem de en az 15 milyon avro gibi bir fiyatı vardır.

portos-fucile-could-miss-rest-of-season_ero-e_0.jpg

Öyle isimler yok maalesef. Iyi defans oyunculari herzaman pahalidir.

Üst Alt