Tribünler Çok Kötüydü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tribünler Çok Kötüydü

Diğer taraftarlara bir şey diyemem, sıradan insanlardan bahsediyoruz neticede sahada oynanan oyun kötüyse ve taraftar grubu seni tezahurat etmeye itmiyorsa susabilirler, yalnız ortalıkta biat edin miat edin diye gezen aklı evveller için geçerli değil bu. Hem bir ton laf söyleyeceksin hem de kale arkasında oturup mal gibi maç izleyeceksin.

Son düzenleme:
Tüm tribün sınıfta kalmıştır, takım kötüymüş veya bu tarz söylemlere katılmıyorum. Takım kötü giderken bile taraftar her zaman ateşleyici unsur olmuştur fakat bugün taraftar resmen tiyatro izler gibi maçı izledi. Tribünün bu durumu takımı net olumsuz etkiledi çünkü insanlardan ses çıkmayınca takım doğal olarak da gerilmeye başladı. Bunu vodafone arena da geçen sene biz yaşadık ilk yarı beşiktaş seyircisinden çıt çıkmazken ilk yarı rakibi sahadan silip süpürdük ama ikinci yarı da 2-3 atak yaptılar doğal olarak da adamlar takımını maçın içine soktu ve maçı döndürdü. Bugün takıma kızılır, hocaya kızılır ama bu maçın bir numaralı sorumlusu tribün hatta sıralama şöyle olmalı; 1) Tribün 2) Tudor 3) Takım

Adam 1000 lira bayilmis. ister icer ister sicar. size ne kardesim?
neyse bugune de sukur. millet tribunde oturmasin ayakta kalip bagirsin diye milletin koltuklarini tuvaletten uzattiklari hortumla islatan amigolardan bugunlere gelmekte bir gelisim.
Sen bes kurus kulube para katkin olmasin, nette beles nerde izlerim diye link ara.. sonra taraftar rezildi. guzel.
ama Emre sen odada cekyatin uzerinde ayaklarin havada popcorn ve cipsinden fistigindan birandan tadarak izlerken muhtesemsin!

Valla kusura bakma be bu sezon stadı 'cimbombomlular' dolduruyor. Yazdıklarını üstüne alınmıyorum tabi ki ama, Ben geçen sene karlı bi günde ligte beşilktaşla puan farkı 2 ye 3e düşecek diye kayserispor maçına gittim.Lapa lapa kar vardı.Kimseler yoktu o zaman 10 bin kişiye oynuyordu takım.Bugün stad ta olanlar o maçı tvden bile izlememiştir. Ben bağırdım maç sonu istifa diye. O kötü gün insanları sayesinde bu yönetim bu transferleri yaptı.

Herşey iyi güzel olunca stadı doldurmak kolay.Aslında şu maçtaki concon papyonlu taraftarada kızamıyorum.Yönetimde suç ki 3 lü paket mevzusuna tüm biletleri sattılar.Bilseydik genel satışta kale arkalarının biteceğini, baştan alırdık.

Biz elimizden geldiğince bağırmaya baskı altına almaya çalıştık. Boğazım patladı yanımda ki insanlar da ellerinden geleni yaptılar. Ama tribünün geneli takımın uyusukluğu isteksizliği yüzünden moral olarak düştü.

Feneri beşiktaşı hepsi aynı, eğer sahada umut veren bir takım olmazsa seyirci düşüyo. En basiti 2-2 lik fener maçı en basiti 2-2 lik bjk maçı. Çıt çıkmıyodu o zamanda. O yüzden boşuna birilerini övüp birileri yerin dibine sokmayın ülkede ki genel yapı bu.

TapaTalK

Sahaya su fırlatmasını iyi biliyor 800 liralik İstanbul züppeleri desteğe gelince sıfır.

İşin kötü tarafı su atması da değil takım tam hareketlenmiş pozisyonlara girmeye başlıyoruz belki 4-5 dakika sonra gol gelecek ama o sırada su atıp takımın konsantrasyonu bozdular üstüne 2-3 dakika oyun soğudu gene tempo sıfırlandı

Biz elimizden geldiğince bağırmaya baskı altına almaya çalıştık. Boğazım patladı yanımda ki insanlar da ellerinden geleni yaptılar. Ama tribünün geneli takımın uyusukluğu isteksizliği yüzünden moral olarak düştü.

Feneri beşiktaşı hepsi aynı, eğer sahada umut veren bir takım olmazsa seyirci düşüyo. En basiti 2-2 lik fener maçı en basiti 2-2 lik bjk maçı. Çıt çıkmıyodu o zamanda. O yüzden boşuna birilerini övüp birileri yerin dibine sokmayın ülkede ki genel yapı bu.

TapaTalK

Haklısın, genetik sanırım yav bende çok sık yapıyorum bu dediğini. Bir şeyi eleştirdin mi otomatik olarak diğerini yüceltmek zorundaymış gibi hissediyorsun, vazgeçilmesi gereken bir alışkanlık olduğu aşikar.

Son düzenleme:
Çok fazla yurtdışından gelen vardı, karaborsada biletler uçuk fiyatlara satıldı. Sebep bu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt