Trt spikerinin ibretlik İngilizcesi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trt spikerinin ibretlik İngilizcesi

Cevap: Trt spikerinin ibretlik İngilizcesi

Gazeteciysen ingilizcen olacak, trt orası koskoca.İstifa demagojisi yapmasın.

çok komik birşey değil mi? sanki dünya tarihinde ilkmiş gibi bu kadar büyütülen bir olay sonucunda istifasını vermiş trtye. evet evet denilmeyen şey kalmamış torpilinden tutunda zeka seviyesine kadar . bir ailenin ekmeğiyle oynamak böyle baist birşey işte ne yazıkki ..

Üzüldüm, yapılan eleştriler sonucunda istifa etmiş olmalı,

ama dediğim gibi adamın bir suçu yok,

Ben muhabirin nasıl bir gazla istifa ettiğini anlamadım.

Ortada mizahi bir durum var, bunun şakası yapılacak, bu yıllarca pek çok sunucuya, spikere, yorumcuya yapıldı.

Yok biri torpilli demiş ona bozulmuş, yahu internete giren milyon cins adam var, haklı veya haksız herkes bir şey yazacak, sen hayatını bu yazanlara göre mi şekillendireceksin?

Millet yapsın geyiğini sen işine bak.

Utancımdan izleyemedim. Bu en son Okan'ın programında ece vahapoğlunu izlerken olmuştu kanal değiştirmiştim.

Yetenekli ve hakeden değil de torpilli insanları TRT ye alırlarsa olacağı bu... Bu muhabir aslında iyi bir muhabir ama İngilizcesi yeterli olmadığı belli.. Demek ki aynı işi yapacak ingilizce bilen adam yok, mecburen bu arkadaş Hiddinkle röpörtaj yapıyor..

TRT çiftlik gibi olmuş.. Parası olan, torpili olan girebiliyor.. Parası olan zamanını iyi geçirmek için TRT de çalışıyor....

çok komik birşey değil mi? sanki dünya tarihinde ilkmiş gibi bu kadar büyütülen bir olay sonucunda istifasını vermiş trtye. evet evet denilmeyen şey kalmamış torpilinden tutunda zeka seviyesine kadar . bir ailenin ekmeğiyle oynamak böyle baist birşey işte ne yazıkki ..

Gerekli donanıma rağmen o herifin yerinde sırf torpil yüzünden olamayanlar ne olucak peki.

Asıl böyle yerlerde hakedenlerin olmaması ekmekle oynamaktır Salih.

Herif tek kelimeyle rezalet kimse kusura bakmasın. Tabi hata sırf onda değil onu oraya gönderenlerde de.

Yazık eskiden TRT diksiyonuyla yabancı dillere en hakim oluşuyla en önde olan kurumumuzdu şu hale bak şimdi ki.

Dünyaya rezillik.

Üst Alt