True Detective - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

True Detective

Haftaya sezon finali. Umarim mevcut oyuncularla devam edilir. Matthew McConaughey muthis bir oyuncu. Rust karakterini de harika oynuyor.

4 bölümü bitirdim.Aksiyon hiç yok,çok ağır işliyor dizi ama özellikle Rust karakteri etkisi altına alıyor insanı,oldukça kaliteli ve merak uyandıran bir dizi

Bildigim kadari ile American Horror Story'daki gibi her sezon farkli bir konu olacak, ve main cast farkli rollerde olacak. Matthew ve Harrelson'i cok seviyorum zaten fakat daha izlemek kismet olmadi, bu sezonun konusunu da anlamadim tam olarak. AHS'nin ilk sezonuda muthisti, 2. sezonu hic begenmedim 3.'e baslamadim bu yuzden daha. Aksam ilk bolumunu izlerim artik.

Bildigim kadari ile American Horror Story'daki gibi her sezon farkli bir konu olacak, ve main cast farkli rollerde olacak. Matthew ve Harrelson'i cok seviyorum zaten fakat daha izlemek kismet olmadi, bu sezonun konusunu da anlamadim tam olarak. AHS'nin ilk sezonuda muthisti, 2. sezonu hic begenmedim 3.'e baslamadim bu yuzden daha. Aksam ilk bolumunu izlerim artik.

American Horror Story nin 2.sezonunu beğenmediysen(ki bence güzeldi) 3e sakın başlama acayip kötü

IMDB puani 9.9 dorduncu bolumun.

Gelecek sezon icin Denzel Washington'in, Christian Bale'in adlari geciyor. Onlar mi olur bilmem de bu projede HBO ve daha once bahsettigim yazarla calismak icin o kalibrede oyuncularin simdiden siraya girdigine eminim. Bu arada bahsettigim yazar da rol almisti son bolumde. Kim oldugunu tahmin edin bakalim resmi gormeden.

td-650x389.png

iyi olur gelecek sezon için ama aynı tadı verir mi dediğin isimlere rağmen bence büyük muamma.Matthew mcconaughey inanılmaz gerçekten onun performansını özleyebiliriz.

iyi olur gelecek sezon için ama aynı tadı verir mi dediğin isimlere rağmen bence büyük muamma.Matthew mcconaughey inanılmaz gerçekten onun performansını özleyebiliriz.

O yazdigim isimler de olmaz buyuk ihtimalle, ama su an imdb'de Breaking Bad'in ardinda ikinci sirada dizi listesinde True Detective. Bircok aktor boyle bir projede calimak ister. Ayni tadi da vermez yeni sezon ama yazar yine ilginc bir karakter buldugunu soyluyor ikinci sezon icin. Ayni aktorler devam etmek isterlerse onlar icin de yazarim diyor. Gelecek sezon baska aktorlerle de devam edilse de McConaughey yine doner bu diziye. Hem dizinin yapimcisi hem de kariyeri inise gecince tekrar cikisa gecebilecegi en net yol bu dizi.

O yazdigim isimler de olmaz buyuk ihtimalle, ama su an imdb'de Breaking Bad'in ardinda ikinci sirada dizi listesinde True Detective. Bircok aktor boyle bir projede calimak ister. Ayni tadi da vermez yeni sezon ama yazar yine ilginc bir karakter buldugunu soyluyor ikinci sezon icin. Ayni aktorler devam etmek isterlerse onlar icin de yazarim diyor. Gelecek sezon baska aktorlerle de devam edilse de McConaughey yine doner bu diziye. Hem dizinin yapimcisi hem de kariyeri inise gecince tekrar cikisa gecebilecegi en net yol bu dizi.

Abi sen bu bilgileri nereden aliyorsun? Yani takip etmek icin varmi guzel bir site? Birde haftalik raytingleri takip edebilecegim bir site varmi abi? Bi ara vardi da unuttum onun adini. O cok guzeldi. Hangi dizi iptal asamasinda, hangi dizi cikista vs hep gosteriyordu puanlarla.

Abi sen bu bilgileri nereden aliyorsun? Yani takip etmek icin varmi guzel bir site? Birde haftalik raytingleri takip edebilecegim bir site varmi abi? Bi ara vardi da unuttum onun adini. O cok guzeldi. Hangi dizi iptal asamasinda, hangi dizi cikista vs hep gosteriyordu puanlarla.

Oyuncularin ve yazarin verdikleri roportajlar kaynagim. Tek bir site var mi bilmiyorum bunlari toplayan ama reddit'te cok detayli tartisiliyor her bolum, sahne ve her roportaj. Ordakiler de biraz abartiyor o yuzden gscimbom'u takip edin bence :ka21:.

Zaman problem olunca uzun romanlar yerine kisa hikayelerden olusan kitaplara yoneldim. Bu dizinin yazariyla ve dizide bahsedilen sari kral kitabiyla da bu nedenle tanistim. Sari kral kitabi da amazon'da en cok satanlar listesindeymis galiba bu aralar.

Bahsetigin siteyi bilen varsa alintilayip cevap verir umarim, ben bilmiyorum o tip bir site ama bu dizi veya yazarla ilgili bir gelisme olursa paylasirim yine burda.

eğer harrilson ve mcconaugheyle devam ederse bu hızla breakıng bad ı falan bırakmaz ortada artı bence önemli olan karakterin ilginçliği değil oynayanın performansı rust efsane karakter oldu şimdiden.Ayrıca macconaughey ın karıyerı dahda ınışe geçmez zannımca,ilk adaylığında oscarı da aldı

Üst Alt