TSBL 2010-2011 Sezonu Şampiyonu GALATASARAY ! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSBL 2010-2011 Sezonu Şampiyonu GALATASARAY !

Cevap: TSBL 2010 - 2011 Sezonu Şampiyonu GALATASARAY !

iki takımda iyi mücadele etti..ama tecrübe ağır bastı..tebrikler aslanlar

Her iki takımıda verdiği o müthiş mücadeleden ötürü tebrik eder, ENGELSİZ ASLANLARIMIZI yürekten kutluyorum.Sonsuz Teşekkürler.

Birileri kumede kalmak icin mucadele ederken ortalama 30.000 kisi karsisinda oynuyor, digerleri ise dunyanin en iyileri olduklarini senelerdir kanitlarken 500 kisi karsisinda oynuyor. Yaziklar olsun bize!!!

Sen ne dion ya kim 30.000 kişi getirmiş :d

hahahah

2005 yilindan beri sadece 2 kez yenilen engelsizaslanlar a soyleyecek soz bulamiyorum.Tesekkurler aslanlar...

Tebrikler Engelsiz Aslanlar ! Bu arada Yenilmez Armada'yı yenme başarısı gösteren Beşiktaş'ı da tebrik ederiz. Ayrıca buraya kadar geldikleri ve gösterdikleri mücadele için de tebrik ederiz.

İki takımı da Avrupa'dan getirdikleri kupalar için tebrik ederiz.

Tebrikler !

:)

federasyon istifaya çağırıyor bizim taraftarlar..

Belki bir futbol kadar popüler değil, belki gereken ilgiyi görmüyorlar medyada.

Ama böyle başarılı bir takımla ne kadar gurur duysak az çok samimi söylüyorum bunu..

Tekerlekli Sandalye Basketbol'unun Barcelona'sı gibi olduk. Yakında engelli bir spor felan demeyecekler bu ne lan böyle kırmadıkları rekor kalmadı birazda diğer takımlar kazansın diyip antipati besleyecekler ona korkuyorum. :D

5 Sene Üst Üste Şampiyon Olduk. Avrupa'nın Kralı Olduk.

Cansınız, canansınız, aslansınız. Tebrikler Engelsiz Aslanlar. :tiphat: :tiphat:

Üst Alt