TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Galatasaray - Gençlerbirliği | 19 Aralık 2009 |

...................Elano..........Arda

Keita...........................................Kewell

......................Nonda

"Bu 4 'lünün gerisi Mustafa Sarp hariç benim için önemli değil" cümlene katılmakla birlikte ileri 4'lünün de bu şekilde olması gerektiğini düşünüyorum.

Nonda sakat ;)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Galatasaray - Gençlerbirliği | 19 Aralık 2009 |

Bende düşünmüyorum görmek istediğim kadroyu yazdım.Ufuk bu takımda 3.kaleci olmayı haketmiyor

Rijkaard Ufuk'u büyük ihtimal transfer dönemi yaşadıgı zorluklar kampa katılamama, kondisyon eksiliği ve maç eksiği sebebiyle tercih etmiyor gibi geliyor.

Ufuk 'un ilk 11 'de başlamasına kesinlikle karşıyım. Bizim taraftarımız bir hatayla kesin karar vermeyi pek sever. Ayrıca her maça farklı kaleci ile başlamak takıma güvensizlik verir ve oynattığınız kaleciden verim almanız zor olur. Leo Franco 'yu hiç beğenmiyor olmama rağmen en azından devreyi Leo kapatmalı.

2. devre Aykut denenebilir kalede. Ama öyle 2-3 maç değil, 17 maç denenmeli bu kötü defansın önünde.

Rijkaard Ufuk'u büyük ihtimal transfer dönemi yaşadıgı zorluklar kampa katılamama, kondisyon eksiliği ve maç eksiği sebebiyle tercih etmiyor gibi geliyor.

Olabilir. 1 milyon+3 tane adam verdik yedek kalması kötü ben bu eksikliklerini kapatınca en iyi kalecimiz olacağını düşünüyorum.Kupa maçlarında oynamalı

Olabilir. 1 milyon+3 tane adam verdik yedek kalması kötü ben bu eksikliklerini kapatınca en iyi kalecimiz olacağını düşünüyorum.Kupa maçlarında oynamalı

Ben bu sene Rijkaard'ın lig ve avrupa maçlarında Leo'yu kesip Aykut yada Ufuk'a sans vereceğini düşünmüyorum. Kupa maçlarında görürüz büyük ihtimal zaten ama Ufuk mu olur bu kaleci orası muamma.

Gençlerbirliği Maçında Beyaz Forma İle Sahadayız

19 Aralık Cumartesi günü oynanacak Galatasaray - Gençlerbirliği Turkcell Süper Lig 17. hafta karşılaşmasında, takımımız sahaya beyaz formayla çıkacak.

Haydi Galatasaraylılar, beyaz formalarımızla, sahadaki aslanlarımızı destekleyelim...

Gençlerbirliği Maçında Beyaz Forma İle Sahadayız - 17.12.2009 15:57 (TURKCELL S. LİG) / Galatasaray.org

-----------------leo(biz istemesekte)-----------------

uğur(sabri)---- servet---- emre---- aşık------ h.balta

keita-----------m. sarp-----barış--------------arda

----------------------elano-----------------------

---------------------kewell------------------------

en mantıklı 11 bu gibi gözküyor form durumlarını da dikkate alınca. ama tabi savunmamızın rezalet ötesi futbolu bize bu maçta nasıl sıkıntılar yaratır hep birlikte göreceğiz bakalım. umarım bir gol fazla atar maçı kazanırız. yoksa gol yiyeceğimiz konusunda iddaa olsa direk büyük paralar basarım.

Ezer 3 puani aliriz diyemiyorum malesef. Kazanamayacagiz.

Hatırlayın Gerets döneminde Ayhan sol kanatta oynuyordu ve o mevkiideki performansı ile milli takıma seçilmişti.Nonda oynayamayacaksa eğer Kewell forvet oynacakmış gibi görünüyor.Arda'nın sol kanatta oynaması doğru olabilir ama bu durumda Elano orta sahada yalnız kalıyor ve buranın yükünü çekemiyor.Onun için Ayhan sol kanatta düşünülemez mi acaba? veya Caner...

Bir mucize, şu maça gitmek için kuponum tutsun lütfen.

Gençlerbirliği Maçı Biletleri Satışta!

Turkcell Süper Lig'in 17. haftasında Ali Sami Yen Stadyumu'nda oynanacak olan Galatasaray - Gençlerbirliği maçının biletleri 16 - 17 Aralık 2009 tarihleri arasında sadece GS Bonus Kart sahiplerine, 18 Aralık'tan itibaren de tüm Galatasaray taraftarlarına satışa sunulacak.

Gençlerbirliği Maçı Bilet Fiyatları

Numaralı Grup 1: 220 TL

Numaralı Grup 2: 165 TL

Kapalı Alt Grup 1: 150 TL

Kapalı Alt Grup 2: 100 TL

Yeni Açık Alt: 35 TL

Yeni Açık Üst: 35 TL

Eski Açık: 35 TL

Ali Sami Yen Gişe Fiyatları

Numaralı Grup 1: 207 TL

Numaralı Grup 2: 152 TL

Kapalı Alt Grup 1: 137 TL

Kapalı Alt Grup 2: 87 TL

Yeni Açık Alt: 31 TL

Yeni Açık Üst: 31 TL

Eski Açık: 31 TL

Bişey sorucam ben:Maç bileti alabilmek için GSBonus kart olması zorunlu mu?

-----------leo------------

barış-m.topal-servet-hakan

---------m.sarp----------

-----elano-----ayhan-----

keita-----------------arda

----------kewell----------

kazaanalım ve ilk yarıyı lider kapatalım İNŞALLAH.....

Üst Alt